Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Többször megujjazott már a...

Többször megujjazott már a barátom, akkor nem volt semmi gond. De a tampont még legerősebb vérzésnél sem tudom felhelyezni, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2009. okt. 2. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a tampon felhelyezésekor nem tudod magad megfelelően ellazítani. Próbálj kényelmes testhelyzetet felvenni, s ne izgulj! A lábad akár a wcre emelheted, vagy ha egybe vana fürdővel, akkor a kádra, hátha akkor könnyebben megy.
2009. okt. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a tampont felhelyezni ugyan abban a pózban, mint amikor a barátoddal vagy.
2009. okt. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
kérd meg a barátodat hogy helyezze fel a tampont
2009. okt. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még nagyon rég, amikor elkezdtem én is használni a tampont, én sem tudtam, próbálkoztam, és sikerült.Először kénylemetlen lesz, de csak azért meg nem helyezted fel elég mélyre.

Mit az alőttem író is mondta, lazulj el. Más praktika nincs.

2009. okt. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Próbálkozz előbb kisméretű tamponnal,mert pl én többször szültem és a super méretű kellemetlen, akkor is ha erős a vérzés,míg a normállal elvagyok akkor is ha kicsit gyakrabban kell cserélni.
2009. okt. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!