Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez? Talán újabb ciszta?

Mi lehet ez? Talán újabb ciszta?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve volt egy 6cmes petefészek cisztám,ami megrepedt és kórházba is kellett mennem vele megfigyelésre.Akkor szépen felszívódott,nem lett belőle semmi gond.Most már 2 napja szurkál hol a jobb petefészkemnél,hol a méhemnél,de úgy eléggé.Éjjel felriadtam,mert rosszat álmodtam,és olyan hányingerem lett,fél óráig viszaaludni sem tudtam.Azóta is állandóan hányingerem van.Hol előjön,hol elmúlik.Mikor anno megrepedt a ciszta,hányingerrel párosult,de nem hiszem,hogy most is ez lenne,mert azt a fájdalmat,ami azzal jár,biztosan észrevenném.Mitől lehet?Nagyon félek,mert most még egy hónapig orvoshoz sem tudok elmenni,mert? külföldön tartózkodom! Szerintetek? Tapasztalatok?

2013. máj. 18. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos a ciszták jönnek-mennek. Milyen volt az első cisztád?
2013. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!