Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi tortenhet azzal a novel...

Mi tortenhet azzal a novel aki nem kezelteti az endometriozis nevu betegseget?

Figyelt kérdés
A tv ben mostanaban sokat hallottam errol a betegsegrol.de ha valaki nem kezelteti vagy nem tudja hogy van ez a betegsege mit tortenik vele....

2013. máj. 18. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
idővel oylan fájdalmai lesznek (és nem csak a menzesz alatt) hogy felkelni sem bir az ágyból.
2013. máj. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vannak egyertelmu tunetek??hogy valaki ebben szenved
2013. máj. 18. 22:53
 3/6 anonim válasza:
hello. én 19 éves vagyok és ebben a betegségben szenvedek. ha ilyen betegségben szenved valaki azonnal mennyen el orvoshoz és kezeltesse ezt a betegséget, mert ha nem kezelteti akkor odáig fog fajulni,hogy meg kell műteni és kevesebb lesz az esélye annak hogy kisbabája születik mivel ez a betegség meddőséget okoz. ha viszont meg kapja időben a gyógyszeres kezelést akkor valamivel növelhetik az esélyét annak hogy lesz kisbabája az illetőnek. de a gyógyszeres kezelésnél is fenn áll a veszély,hogy a kisbaba nem lesz egészséges!!!
2013. máj. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

ennek a betegségnek a tünetei :

-a fájdalom,főleg a menstruációs vérzés előtti és alatti fájdalom (hányás, láz,eszmélet vesztés,)

- fájdalmas együtt lét

-rendszertelen erős,gyenge vérzés

-fáradékonyság

-menstruáció során fájdalmas bélmozgások,

-deréktáji fájdalmak,

-hasmenés vagy székrekedés,

2013. máj. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi,az utolso valaszolotol sokat tudtam meg ...
2013. máj. 22. 07:33
 6/6 anonim válasza:
:)
2013. máj. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!