Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől dagadhat be baloldalamon...

Mitől dagadhat be baloldalamon a kisajkak?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és szűz.

Elkezdett viszketni a kisajkak és amikor mentem fürdeni észre vettem,hogy a bal oldalamon 3szor nagyobb,mint a jobb oldalamon. Mit tegyek? Nagyon viszket és eléggé piros. Mitől lehet ez?



2013. máj. 19. 01:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Anyukád mosóport vagy öblítőt váltott, amire allergiás vagy?
2013. máj. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Kedves ember, azért a nevedből ítélve komolyabb választ vártam volna tőled, főleg egy olyan kérdésre, amit nem viccből tettek fel, hanem egy 14 éves lány tényleg szeretne választ kapni a kérdésére.
2013. máj. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

a kérdéshez illően komolyan válaszoltam.

megjegyzem,te még ennyit sem tettél:)

de ha komoly választ szeretnél látni-

takarodj el egy nőgyógyászhoz kislányom!

annyira alap,hogy nem értem hogyan lehet ez kérdés?

2013. máj. 19. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mert biztosan ünnepkor bármelyik nőgyógyász fogadna! Hát gratulálok neked! És mondjuk most történt először ilyen velem és tudni szeretném,hogy mitől van ez és mit tegyek?! De a további h*lye válaszoktól kérlek kíméljetek meg! Ja és Kedves Ember én a Kedves jelzőt lecserélném valami másra ami igaz is rád!
2013. máj. 19. 01:36
 5/17 A kérdező kommentje:
Anas Penelope a válaszom nem. Eddig még nem fordult velem ilyen elő.
2013. máj. 19. 01:39
 6/17 anonim ***** válasza:

De ezt mi még is honnan tudnánk? Ez a röhely a kérdésben. Persze nincs ilyenkor orvos. Elmész kedden. Addig kérdezd meg anyukád hátha van rá vmi kréme. Neki is lehettek ilyen gondjai talán valamikor...

Bármi fertőzést összeszedhettél.

2013. máj. 19. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Akkor passzolok, mutasd meg anyukádnak. (Holnap.)
2013. máj. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ha többször előfordult volna már velem ilyen akkor nagy valószínűséggel már elmentem volna dokihoz... Csak félek,hogy nagyobb baj is lehet belőle... Ezért kérdeztem meg,hogy mitől lehet ez és mit tegyek?!
2013. máj. 19. 01:55
 9/17 A kérdező kommentje:
Anas Penelope még fent van ahogy hallom... :)
2013. máj. 19. 01:56
 10/17 anonim ***** válasza:

Rosszabb esetben:

[link]

2013. máj. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!