Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg olyan undorítóak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan undorítóak a kilógó kisajkak?

Figyelt kérdés
Még csak 15 vagyok, kisebb már nem lesz csak nagyobb :( Nem olyan extrém de nagyon szégyellem, félek, hogy a barátom is visszataszítónak találja mert "salátás" meg olyan mintha szét lenne bszva :(( Komolyan ennyire fontos a pasiknak? Egy csomó hülyeséget olvastam a neten...
2011. jún. 10. 01:29
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
jobban preferálom a "sima" puncit de nem lenne akkora gond hogy ezért szakítanék vkivel
2011. jún. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

nem tudom, ki találta ki ezt a "salátás pi.na, azért olyan, mert szét van b.szva" dolgot, de ledugnám a karomat a torkán.

egyébként NEM, nem undorítóak. minden punci a maga nemében tökéletes, szép és kívánatos, ha ápolt. legyen szőrös vagy szőrtelen vagy fazonírozott, kisebb vagy nagyobb kisajkakkal, csiklóval - mindegyik szép és finom. ennyi.

2011. jún. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Dehhogy undorító én nekem tetszik ugyanúgy mint a babapunci ;)

18/F

2011. jún. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
63%

Lehet válogatni:

[link]

[link]

[link]

[link]


Na skacok, melyik a legszebb? :-)

2011. jún. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem is szebb ha nem lóg ki. Vagy elfogadod vagy megműtteted. Neked kell tudnod mennyire fontos a büszkeséged...


20/l

2011. jún. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Megműteni??? Ne mondj már neki ilyen ökörséget, még elhiszi, hogy ez valami hiba! Pedig nem az! Pár korlátolt "agyú" barom kitalált valami ökörséget, és még terjesztik is.

Aki ez alapján választ barátnőt, vagy emiatt szakít, vagy elhiszi ezeket az egetverő ökörségeket, azzal nem kell foglalkozni! Az kiállítja magáról a szegénységi bizonyítványát, bebizonyítja, hogy esze semmi fogd meg jól.

Kérdező: ha a barátod azért visszataszítónak talál, vagy azt gondolja, hogy szét vagy b*szva, akkor boldog lehetsz, hogy megszabadultál tőle, mert ez csak azt bizonyítja, hogy ő is egyike ezen iszonyatosan BUTA embereknek.

2011. jún. 10. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. jún. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi a normális kommenteket :) Mindegy. Tudom, hogy undorító, ha nem találnám annak, nem foglalkoznék vele, nem tettem volna fel kérdést. Ez van, be kell töltenem a 18at, addig nem élhetek szexuális életet amég meg nem műttetem. Fantasztikus.
2011. jún. 10. 02:21
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, engem még nem ért hátrány emiatt, egyetlen szót sem szóltak még rá, egyszerűen nem téma.

Ha bántanak emiatt, az azért lehet, mert még fiatalok vagytok, nőként majd nem fog zavarni, hidd el.

2011. jún. 10. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
97%
Nehogy megműttesd!(még ilyenről nem is hallottam amúgy, hogy kisajkakat műttetni) Teljesen hülyeség, ez egy olyan sztereotípia, mint pl hogy a csajoknak csak a nagy kuki kell. Teljesen felesleges emiatt a mézes csuprod kaszabolni, vagy nem is tudom :S na az már tényleg gáz. Számomra ugyan olyan izgató látvány lenne a kikandikálós , mint a nem kikandikálós! És bennem azt a tudatot keltené, hogy már olyan szinten be vagy gerjedve ott lent, hogy kikukucskál... nem értem miért hátránynak fogod fel, a pasiknak ez nem fontos, főleg annak,, aki majd szeretni fog! És ezt egy srác írja neked, úgyhogy hidd el! :) 21f
2011. jún. 10. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!