Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek, ha durván viszket...

Szerintetek, ha durván viszketek gát, hüvely és végbél is, de kenetben nem tenyészett ki gomba, attól még lehet ez gomba?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve, sehogy nem akar szűnni. Borzasztó. Tippek, mi lehet ez? Mit tehetek ellene? Canasten, Pimafucin semmit nem hat. AB-t szedek streptococcusra, az tenyészett ki.15hkm.
2013. máj. 19. 08:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha az antibiotikum mellé nem használsz valamit,ami segíti a normál hüvelyflórát,akkor nagy valószínűséggel elszaporodnak a gombák.

Viszketni lehet gombától,de akár allergiától is. Az alsóneműdet érdemes lenne mosás után néhányszor tiszta,öblítőszer menetes vízzel átmosni.Ha használsz tisztasági betétet,akkor illatmenteset és tisztálkodáshoz ,csak illatmentes,lehetőleg intim mosakodót használj.

És még valami. Mikor viszket leginkább?

2013. máj. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem használok tisztaságit. Hüvelyflóra visszaállítót használtam, de úgy érzem nem sokat ért. Talán este viszket leginkább. Már elviselhetetlen. Szinte a terhességem eleje óta fennáll ez a helyzet. Szörnyű. Sok AB-t is beszedtem, gondolom az sem tesz jót. Voltam cukorterhelésen is, mert az is gyanú volt, de tökéletes lett.
2013. máj. 19. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:

Este?Ágy melegben?

És most terhes vagy? Ha igen,akkor amiket írtam krémeket,nem lehet használni.

2013. máj. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja,bocs nem ide írtam :)
2013. máj. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem csak ágymelegben viszket, de pl. tegnap este jött elő leginkább. Egész nap érzem, hogy alul nem stimmel valami. Sajnos.
2013. máj. 19. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a mosakodó és tisztító szerekkel kapcsolatosan,amit írtam.és tegyél oda a kenés után egy kis gézlapot,h amivel kened az ne a bugyidon kössön ki,hanem ozz ahova kented.
2013. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van!
2013. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!