Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abbahagytam a fogamzásgátlót...

Abbahagytam a fogamzásgátlót 1-2 hete azóta nem jön meg. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
43 éves vagyok, 4évig szedtem a fogamzásgátlót, de az utóbbi időben a kezeim megdagadtak, gondoltam biztos a tabletta miatt van, ezért abbahagytam . És most nem jön meg a menstruációm. Mi lehet a gond ??
2013. máj. 19. 10:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

szia!


Rendesen beszedted a 21 szemet, és úgy hagytad abba? Gondolom, mert nem 13 éves vagy. én is most hagytam abba 2 és fél év után, nekem rögtön rendeződött.

Várjál még rá, van, akinek egy pár hónap. szerintem nem érdemes rögtön dokihoz menni. 1-2 hónap ráér.

2013. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43 évesen már a klimax sem kizárt.
2013. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
még ne ürült ki. Sok nőnek akár hónapok amire újra beindul a peteérés és amire helyre áll a hormonrendszer. Ha 4-5 hónapig nem jön meg akkor el kell menni orvoshoz. Én 9 hónapig nem menstruáltam utána, aztán ki is derült hogy PCOS vagyok. Ez a két hét még semmi. Teljesen normális. mondjuk a fogalmazásodat nem nagyon értem. Amikor beszedted a 21. szemet azután nem jött a megvonásos vérzés? vagy nem szedted be mind? Ha nem akkor végképp felborultak a hormonok és érthető ha nem jön meg.
2013. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, rendesen beszedtem a 21 szemet azután hagytam abba.

Inkább hétfőn lemegyek dokihoz, már így is meg vagyok ijedve :(

2013. máj. 19. 11:01
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát ha beszedtél egy levelet, akkor menzesznek nem, de megvonásos vérzésnek kellett volna jelentkeznie.

Egy terhességi tesztet nem ártana elvégezni.

2013. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Beszedtem a 21. szemet, nem volt megvonásos vérzés
2013. máj. 19. 11:04
 7/11 anonim ***** válasza:
AZ érdekes, kérdezz rá de szeritnem egyenlőre ö sme fog tudni mit mondani. Csak azt hogy majd megjön, várjon. Majd irj mit mondott.
2013. máj. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Még az is fura hogy ennyi isősen szedhetted, uyganis a legtöbb orvos 35 fölött nem ajánlja sőt fel sem irja.
2013. máj. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem mondta, hogy nem ajánlott, vagy nem tesz jót, gond nélkül felírta. Nem is volt probléma vele, de utóbbi napokban megdagadtak a kezeim , gondoltam a tabletta miatt van, ezért eldöntöttem, hogy végleg abbahagyom.

Holnap mindenképp elmegyek orvoshoz, nagyon meg vagyok ijedve .. nem szeretnék terhes lenni ://

2013. máj. 19. 11:16
 10/11 anonim ***** válasza:
a kéz dagadás tuti nem terhesség jele. Biztos nem azért nem jön meg. De ezt egy teszt könnyen meg is erősíti. Csinálj mielött mész az orvoshoz mert ezt fogja kérdezni ö is. A teszt elöbb is kimutatja mint amire bármit is kimutatna a nőgyógyászati vizsgálat. Az 5-6. hétig a nőgyógyász nem sok midnent lát.
2013. máj. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!