Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha 5 hónap után van barna...

Ha 5 hónap után van barna folyásom az már jót jelent? Abbahagytam a fogamzásgátlót, és azóta nem jött meg.

Figyelt kérdés
nem rendes menzesz jelentkezett, de már 2 napja barnás folyásom van
2013. jan. 14. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Én már réges rég orvoshoz mentem volna. Ha egy-két hónapig kimarad, az még elmegy, de öt hónap...az rengeteg.
2013. jan. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem most négy hónapig maradt ki, pedig gyógyszert sem szedtem soha.

Hasi ultrahangra mentem, ott látták, hogy nincs gond, tehát csak hormon oka lehet. Ez azért már egyfajta megnyugvás alapból, szóval azért oda a helyedben elmennék.

Akartak volna kivizsgálásra küldeni, de tegnap megjött végre. :) (Sosem hittem volna, hogy a menstruáció "végre" lesz...)

2013. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Micsoda? 5 hónapja abbahagytad a fogamzásgátlót és még mindig nem jött meg rendesen? Orvos...
2013. jan. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
úgy tudom 6 hónapig normális, ha nem jött meg, hiszen idő míg kiürül teljesen... Meg 5 évig szedtem, tehát azért idő kell, hogy észhez térjen a petefészkem. De akkor elmegyek dokihoz. Köszi a válaszokat
2013. jan. 14. 12:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, marhára nem normális, ezt nem tudom honnan szedted:S
2013. jan. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia!

Én tegnap hagytam abba 2 és fél év után. Nekem 3-4 hónapot mondtak, mire kiürülhet. Majd meglátom, mi lesz. Mondjuk én erőset szedtem, mert a gyengétől véreztem egy hónapig.

2013. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!