Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A női hormon gyógyszertől...

AdrianaLima kérdése:

A női hormon gyógyszertől mindenféleképpen elhízik az ember?

Figyelt kérdés
jövőhéten megyek endokirnológiára hormonális problémáim miatt. Leginkább a szőrösödéssel és a menstruációmmal van gondom. Gondolom felír majd valami gyógyszert...de nem szeretnék elhízni :S Milyen hatással lesznek rám a gyógyszerek ?KÖSZÖNÖM :))
2013. máj. 19. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt jobb lesz, ha a dokitól kérdezed az endorkinológián.


Én éppen az elhízásom miatt vizsgáltatom ki magam, emellett erős szőrösödés, stb... Még várok az eredményekre, de meggyőződésem, hogy ha jó gyógyszert írnak fel, akkor csak helyreállítják a rendet a szervezetedben. Elhízást abban az esetben tudok elképzelni, ha nem jó mennyiségben írják fel a hormont és borul minden megint.

2013. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem féltetlenül, nekem a gyógyszerek szedése után sikerült fogynom, addig ha csak ránéztem egy almára attól is híztam.
2013. máj. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Általában akkor szoktam inkább elhízni a nők amikor hormonális probléma miatt erősen szőrösödnek.
2013. máj. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
remélem,hogy nem fogok elhízni...anya azt mondta,hogy ő inkább fogyott tőle :) igaz ő fogamzásgátlót szeded. Remélem megörököltem tőle ;) és egyébként milyen hatásai lesznek még a gyógyszernek?
2013. máj. 19. 18:54
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok

Ahogy írtam nekem sikerült fogynom, rendeződött a menstruációm, és azóta nincs egyetlen pattanásom sem.

2013. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
a gyogyszertol nem fogsz elhizni, csak a kajatol amit megeszel. olyan lehet hogy ehesebb leszel tole, de ha odafigyelsz mit eszel akkor nem fogsz hizni
2013. máj. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem,köszönöm :) olvastam olyat is,hogy meg nő tőle a mell,aminek örülnék nagyon! ez az elhízás nélkül is lehetséges?:)
2013. máj. 19. 19:08
 8/11 anonim ***** válasza:
valamennyire no tole a mell, a hormon miatt, hizas nelkul is, de ne varj hatalmas valtozast, mas nem fogja eszrevenni a kulonbseget csak te :D legalabbis nalam igy van
2013. máj. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
82%

Ti egyébként mi a francról beszéltek mindenféle konkrétum nélkül?

Kb. 5000 féle hormon van, és 5000 féle hormonkészítmény.

Attól függ, hogy egyáltalán mi bajod és milyen gyógyszert kapsz rá.

De ált. a nők pont a hormonzavaruk miatt híznak el, és ha normálisan kezelik őket, akkor az segíti a fogyást, nem még jobban dagadnak tőle.

Persze ha csak fogamzásgátlót kapsz a bajodra, attól simán elhízhatsz.

De a fogamzásgátló nem oldja meg a gondot, csak elfedi, sőt, sok esetben tovább rontja.

2013. máj. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis. Pl a szőrösödést és a ciklus zavart igy együtt általában a PCOS okozza ami gyakran eleve elhizással jár. Ha kezelve van fogynak a betegek még akkor is ha nem volt rajtuk igazán felelsleg. Épphogy magától a hormon betegségtől hizhatsz ha kezelve van tuti nem fogsz. AZt en hagyd hoyg fogamzásgátlóval lerázzanak ha amugy nincs rá szükséged. Az ugynis csak tünetileg kezeli a cikluszavart. Ezt ki kell vizsgálni és a problémát kezelni.
2013. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!