Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hCG (terhességi) hormon...

A hCG (terhességi) hormon csak és kizárólag akkor van az ember szervezetében, ha terhes?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy bugyutának tűnik a kérdés, de az én terhességi gyorstesztemen olyan a terhességet igazoló csík, mintha csak egy szösz lenne ott (annyira halvány, hogy csak na), de mégis látok valamit... vagy csak bemesélem magamnak, hogy az ott van?
2009. jún. 19. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Előfordul, hogy amikor még alacsony a HCG hormon szintje a vizeletben akkor nagyon halvány lesz a csík a teszten. Szerintem pár nap múlva tesztelj újra és minden kiderül.

2009. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az első kérdésedre a válasz, hogy nem, a rákos betegeknél is nagy mennyiségben jelen van, ez védi meg a sejtet ugyanis attól, hogy a gazda szervezet elpusztítsa. Annak, hogy egy teszt fals pozitív eredményt ad nagyon-nagyon minimális az esélye. Először én sem voltam benne biztos, hogy nem szellemcsíkot látok, úgyhogy másnap is elvégeztem. Neked is ezt tanácsolom. Csináld meg holnap is, mindenképp a reggeli első vizeletből. (Ja és néhány hét múlva megszületik a babám.) Drukkolok.
2009. jún. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!