Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csomó van a mellemben. Mennyi...

Csomó van a mellemben. Mennyi az esély rá, hogy komoly a baj?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, szerdán vettem észre a csomót a jobb mellemben, egészen alul. Ma jött meg a mensim, mondta a barátnőm, hogy attól is lehet, de azért menjek el nőgyógyászatra. Hétfőn mindenképp el is megyek. Viszont a szobatársam szerint ez elég nagy (kb mint egy sárgabarack mag), és lehet komoly bajom is. Ettől nagyon megijedtem!
2009. okt. 2. 23:14
 1/3 anonim válasza:
Ne aggódj!ezek csak zsírmirigyek,amik néha megnőnek.amíg nem fáj,és nincs letapadva,hanem szabadon "mászkál"addig nincs gond.én úgy tudom akkor kell komolyan venni ha meghaladja az egy cm-t is.de ezt egy nődoki megmondja neked,és vagy ultrahangra küld,vagy pedig mammográfiára ha szükséges.egy a fontos,ne idegeskedj!!
2009. okt. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az esély mindig 50-50%, de szerintem nincs gáz, majdnem mindenkinek vannak. ha megnézeted, abból nem lehet baj, de ne parázz rajta, az végképp felesleges.
2009. okt. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van, mindig is volt. Ha olyant veszel észre, amit korábban nem tapasztaltál, azt mindenképp mutasd meg a dokidnak, de nem kell egyből rosszra gondolni. Ne aggódj!!!
2009. okt. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!