Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Időpazarlás? Társkereső oldal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Időpazarlás? Társkereső oldal segítségével mennyi az esély egy tartós, komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szeretnék beregisztrálni, de azt feltételezem, hogy kevés az őszinte ember ott. Időpazarlás, vagy kitartás? Mi a véleményetek? 35/N
2011. jan. 27. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:

én ott találtam meg aki eljegyzett engem

sőt a tesóm is a férjét

sőt anya is a második férjét!!


és igazat írtam.

2011. jan. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Huhh, én nem voltam ilyen szerencsés. Nekem mindenféle perverz alakok írtak, úgyhogy hamar töröltem is a profilt és inkább élőben ismerkedtem.
2011. jan. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én egy netes flashjátékos oldalon ismertem meg a barátnőmet, aminek immáron három éve :)


Ott is csak emberek vannak. Empátia, szelektálsz. Ahogy te is, ugyanúgy megy fel más ember is társat találni. Csak egymásra kell akadni.

2011. jan. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 R. istván ***** válasza:
ÉN IS TÖBB OLDALON FENT VAGYOK. EMBER PIACNAK HÍVOM. PRÓBÁLD MEG. BIZTOS SIKERÜL.41/F
2011. jan. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Társkeresőn ismertem meg a Barátomat, másfél éve vagyunk együtt :) A nőverem pedig a férjét ismerte meg így. Szerencsénk volt!


21 L

2011. jan. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
34%

Buta libák.


Könnyű ezer férfiból válogatni.


Nem tudhatjátok, milyen fájdalmakat él át egy férfi, akinek több száz elküldött levelére egy válasz sem érkezik.

2014. jan. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem megérte. Társkeresőn ismertem meg a férjem.


Én mint akkor 24 éves nő, 6 hónapot voltam fent mire megismerkedtünk. Előtte 4 pasival találkoztam. Az 5. lett a befutó.

A férjem 2 hete volt fent amikor megismerkedtünk. 5 lánynak írt üzenetet. 3 válaszolt is neki. De 2-3 üzenet után már csak velem levelezett. (ENNYIT ARRÓL HOGY A PASIKNAK BRÜHÜHÜ, MENNYIVEL NEHEZEBB...)


Eredmény: majdnem 4 éve együtt vagyunk, több mint 2 éve házasságban, és boldogok vagyunk együtt. (másfél év után házasodtunk, és nem, nem voltam terhes)


Mindez némi időráfordítás, válogatás, szelektálás, türelem és mázli :) eredménye, egy teljesen ingyenes oldalon.


Mást is ismerek akik ilyen oldalon jöttek össze. Ott már 1 gyerek is van. (az az oldal fizetős volt.)


Mivel társkeresőn vannak emberek akik igazat írnak magukról. Nyilván nem mindenki. Nekem is szelektálnom kellett...nem mindenkinek megy elsőre.


DE ESÉLY MINDIG VAN, HA PRÓBÁLKOZOL.


Sok sikert:)(n28)

2014. febr. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!