Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A fogyókúra miatt lehet, hogy...

A fogyókúra miatt lehet, hogy vér helyett csak minimális mennyiséhű barnás trutymó jön?

Figyelt kérdés

1.5 hónapja fogyózom de az utóbbi 3 hétben inkább csak súlyt tartottam. Sportolok, és 1200 kcal körül eszek. felvittem ezt 1400ra de akkor csak súlyt tartottam.. Most meg a menzeszem megjött időben, de nem is vér jön, hanem barnás-feketés cucc..ez is csak akkor ha wcre megyek, tehát olyan mintha mondjuk egy normál menzesz utolsó napjában lennék...Vért is csak akkor.látok ha.pisilés után kitörlöm..A fogyókúra miatt lehet? Ha a következő hónapban is ilyen lesz, menjek orvoshoz?

14/L


2013. máj. 20. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért fogyókúrázol? Hány kiló vagy és hány centi?
2013. máj. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom, milyen magas vagy és hány kg, én is hasonló cipőben jártam... Mihelyst felszedsz 1-2 kg-t és normálisan,egészséges ételeket kezdesz enni, meg fog jönni, nyugi! :) Mindenesetre egy orvos nem árt.
2013. máj. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

epp ez az hogy most egeszsegesen eszem. sok zoldseg, gyumolcs, csirke, turo, zabpehely. de ha most visszaallok a regi etrendemre vidszahizok...:( es meg fogyni szeretnek

167 cm/ 54 kg

tudom h normalis a sulyom de 50 ala akarok menni..

2013. máj. 20. 14:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Küldesz magadról privátban képet? Mondanám, hogy ne akarj 50 lenni, de ha magamból indulok ki, akkor 158 cm-hez voltam 45 kg és nem voltam csontváz. Szóval ha ebből indulok ki, lehet, hogy te sem vagy az,de... Jó lenne egy kép. :)


Az étkezéseddel akkor nincs semmi baj, nagyon jól eszel.


Kalóriát számolod? Mennyit eszel egy nap?

Mert ha keveset, de egészségeset eszel, az is tud gubancot okozni a szervezetedben.

2013. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Ne akarj 50 kiló alá menni, mert az már kevés! Akkor is felborulhat a ciklusod, ha nincs elég testzsírod.
2013. máj. 22. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!