Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fáj a normál tampon felhelyezése?

Fáj a normál tampon felhelyezése?

Figyelt kérdés

Hiába szeretnék nomrál tampont használni (csak normál van itthon, nem megy mert nagyon fáj, és ahogy megnéztem tükörben elég kicsinek láttam a hüvelynyílásomat! Elég lenne erre egy mini vagy light days tampon?


És azt szeretném még kérdezni hogy sok tampon dobozán láttam hogy ProComfort (vagy mi) meg Shilk Touch (ez sem biztos). Ezek mit jelentenek?

16/L


2013. máj. 20. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Minivel próbálkozz először, és ha már gyakorlott vagy, akkor a normállal. A vérzés legerősebb napján használd először, ha gyakorlottabb leszel, akkor gyengébb vérzésnél is menni fog.


A ProComfort meg a SilkTouch azt jelenti, hogy az ob nagyon "okos" marketingesei ezeket a varázsszavakat találták ki, és így igyekeznek nagyon tudományosnak látszani, hogy könnyebben eladják a sok tampont.


Elsőre tényleg jó az ob, de ha már gyakorlott vagy, mással is simán menni fog. Az árakat nem ismerem, de nekem az a bajom az ob-val, hogy néha nagyon nehéz kinyitni a fóliáját, mert leragad a nyitófül. Próbáltam egy másik márkát, ott nem volt gond ezzel, másképp nyílik.

2013. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De akkor nincs különbség a ProComfort és a SilkTouch között??

Válaszokat szeretnék még:)

2013. máj. 20. 22:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez a szűzhártyádon lévő nyílástól is függ, és attól is, hogy mennyire nedves a hüvelyed, tehát a vérzésed erősségétől.
2013. máj. 21. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A silk touchos ilyen szálfátsollal vagy mivel van bevonva és így elvileg könnyebb felhelyezni.


A pro comfort meg szerintem mindegyik írják, gondolom az csak annyit jelent hogy "kényelmes"->comfort(os).

2013. máj. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Pro comfortot könnyebb felhelyezni, jobban "becsúszik", mint az Original jelzésű, a Silk Touch szintén selymesebb felületű.


Nekem a Flexia a nyerő, nekem ezt a legkönnyebb felhelyezni. Ennek kis szárnyai vannak, ami miatt sokkal biztonságosabb, de ebből a normál méret a legkisebb, lehet ez neked nagy lesz.


Szerintem először egy Pro Comfort mini-vel próbálkozz, majd ennek a Normál változatával. A mini mellett használj legalább egy tisztasági betétet, hogy ha mégis túl kicsi lenne, akkor nehogy baleseted legyen. :)

2013. máj. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!