Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Holnap nőgyógyászhoz kell...

Holnap nőgyógyászhoz kell mennem, de mivel az orvosom már nem rendel ezért kénytelen vagyok sztk-s rendelésre menni, mást már nem ismerek. Dr. Kecskés Józsefet válasszam vagy dr. Berzsenyi Tibort? Székesfehérvár.

Figyelt kérdés
Egyiket sem láttam soha, a Kecskésről csak rosszakat hallottam,viszont nem rég elkísértem egy ismerősömet,ő viszont azt állította,hogy normális. Kit válasszak?
2013. máj. 22. 06:37
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Akit az ismerősöd ajánl.
2013. máj. 22. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha tudod azt, hogy az ismerősöd Neked csak jót akar, akkor ahhoz az orvoshoz menj, akit ő ajánl!
2013. máj. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12%
Női nőgyógyászt tudok ajánlani, ha érdekel.
2013. máj. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én mindkét gyerkőcömet Berzsenyi Tibornál szültem, igaz a magánrendelésére jártam, de maximálisan meg vagyok elégedve vele...
2013. máj. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, voltál?
2013. máj. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a Kecskésnél születtem 89-ben :D
2013. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
dr. Kalamász Nikolettához megyek holnap. Jobb ötletem nincs,Kecskést nem merem vállalni,csak rosszat hallok. :) Bognár Idánál már voltam amikor gyerekorvoshoz jártam,de nem vagyok oda érte sem.
2013. máj. 27. 13:15
 8/9 A kérdező kommentje:
átküldtek a Kecskéshez, egy barom. Ennyi, ez volt az első és utolsó is,hogy nála voltam.
2013. jún. 5. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:
és miért nem a dr Kalamásznál voltál?
2013. jún. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!