Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert vereztem mikor szedtem...

Miert vereztem mikor szedtem a fogamzasgatlot mikor meg abbahagytam akkor meg nem jott meg a havi bajom? Lehetseges e h terhes vagyok?

Figyelt kérdés
mivel eppen majus 1re kellet volna megkapnom a havi bajom en azt nem akartam, es mivel szedem a fogamzasgatlot akkor nem csinaltam szunetet a ket doboz kozott. utana mikor mart csak meg 5 v 6 tabbletam volt akor elkezdett valami fekete valadek folyni belolem. en nem hagytam abba a tablettaval hanem vegig beszedtem es most mikor bekovetkezett a 7 nap szunet amikor megkellett volna kapnom a havi bajom akkor nem kaptam meg hanem minden nap szinten ugyanaz a fekete ffolyadek folyik belolem de csak kis menyisegbe. lehetseges hogy terhes is vagyok attol fuggoen hogy szedem a fogamzasgatlot vagy csak hogy hormonzavarom van es nem megfelelo a gyogyszer amit szedek?!
2013. máj. 21. 15:09
 1/1 anonim ***** válasza:

A folyamatos szedés miatt felborult a hormonháztartásod. Sajnos ezzel te idézted elő a "hormonzavarodat"

Nem valószínű, hogy terhes vagy, de azért tesztelj és addig, ameddig nem derül ki, hogy negatív ne folytasd a gyógyszerszedést.

2013. máj. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!