Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesség megszakítás első...

Terhesség megszakítás első hetekben - Hogyan?

Figyelt kérdés
Kb.az első 2-3 hétben, milyen úton lehet a terhességet megszakítani? Már művi beavatkozás kell vagy még lehet gyógyszer útján?

2013. máj. 23. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy eseményutáni bogyó(szex után 72órán belül) vagy más tablettás módszer tudtommal MO-n nem engedélyezett. Ha orvos megállapitja csak az ab létezik.
2013. máj. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ennyi idő után csak abortusz. Máskor talán védekezni kéne, vagy ha mégsem, legalább elszaladni egy esemény utániért...
2013. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
34%
Nem értem hogy lehetnek ilyen felelőtlenek az emberek komolyan mondom, engem az ilyen felháborít! Ha nem akarsz gyereket miért nem védekezel 100000000000 módszert feltaláltak már rá! Ez megint csak azt mutatja te is milyen felelőtlen vagy! Aki meg szeretne egy kisbabát annak nem ad az Isten, mindig ilyen helyekre megy..mármint a kukába szó szerint!
2013. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Első 2-3 hétben nem végeznek semmit, mivel ilyenkor még meg sem állapítják a terhességet!!!!

Sokszor az 5-6. hétben is csak p.zsákot látják, terhességmegszakítást 8-9. hétben csinálnak általában.

2013. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%
Csak kaparás. De azzal is megvárják a 6. hetet, csak utána.
2013. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Kedves második és harmadik kommentelő..ha nem tudod a történtek hátterét nem kéne vagdalkozni egyből.

Tabletta szedése mellett sem vagy a legnagyobb biztonságban..hát íme rá az élő példa..

Köszönöm a többieknek!

2013. máj. 23. 15:32
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kellene rörtön vagdalkozni. Itt sem...

Egyetértek azzal amit mondotok a felelőtlenségről, de azért ismeret nélkül nekiesni valakinek nem szerencsés.

2013. máj. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, kaparni már nem kaparnak sehol Magyarországon, tilos ilyen módszerrel végezni a terhesség megszakítását. Első trimeszteres terhesség megszakítása a méhszáj tágítása után vákuum-szívóval történik.
2013. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
50%
Bocsánat,de én védekezés mellett estem teherbe. Megesik,kicsi az esélye,de velem megtörtént. Ez is felelőtlenség? Minden szívfájdalom nélkül mentem orvoshoz és a 8.héten el is vették. Tudom,hoyg többet ártottam volna neki,azzal ha megszülöm.
2013. máj. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
47%
#3 "Aki meg szeretne egy kisbabát annak nem ad az Isten, mindig ilyen helyekre megy.." - talán nem véletlen... ha van Isten (én ugyan ateista vagyok), akkor nyilván meg akarja kímélni a szerencsétlen gyereket attól, hogy egy ilyen erkölcsi lángpallost lóbáló intoleráns, agresszív szülője legyen. De sajnos az ember ezt ki tudja cselezni, így lettem én egy hasonlóan intoleráns akarnok anya mellett felnövő örökbefogadott gyerek... és beszélek le mindenkit az örökbe adásról, nehogy az ő gyerekeik is ilyen "irtó cuki" szülőknél kössenek ki... már bocsi, de akkor már inkább az abortusz, azt mondom.
2013. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!