Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megszakítás mellett volt...

Megszakítás mellett volt olyan, aki rögtön az első hónapban babás lett?

Figyelt kérdés
Direkt nem írtam, hogy védekezés, csak elméleti szinten jutott most az eszembe. Volt már valaki így? Megtartottátok?
2013. febr. 2. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Elég sok ilyen történetet olvashatsz ezen az oldalon is. Ha valaki nem akar gyereket, akkor védekezzen rendesen, ha meg akaor, akkor fölösleges, de ennek a módszernek az egyetlen "hatása", hogy mindkét felet megakadályozza abban, hogy elengedjék magukat és igazán élvezni tudják az együttlétet.
2013. febr. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, sőt a legelső alkalommal, hogy együtt voltunk.

Elment a baba, sárgatest elégtelenség miatt.

2013. febr. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindig óvszerrel védekeztünk, viszont volt egy alkalom, amikor nem volt nálunk semmi, akkor megszakításos módszert választottu. Nagyon vigyáztunk. Aztán nagy volt a meglepetés a következő hónapban!

Egyetemre jártam, nappalin tanultam, egy kicsi albérleti szobában éltünk. Szerencsém volt, mert a kapcsolatom kiállta ezt a próbát, a párom, aki azóta a férjem, mindenben támogatott. Azóta három éves a kifiam... Sőt azóta van egy fél éves punásunk is :) őt már terveztük.

Összességében annyit, hogy a mi esetünk is bizonyítja, hogy a megszakításos módszer, nem a legbiztosabb fogamzásgátlási mód, csak annak ajánlom, aki tudja vállalni az esetleges következményeket, ha úgy jár, ahogy én.

2013. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ilyenkor jó, hogy van az esemény utáni tabletta. tudom, megzavarja a hormonháztartást de ha már a megszakításos módszer megesett akkor ne kockáztassatok. irány a nőgyógyász vagy a baleseti!
2014. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!