Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a véleményetek? Féljek, ne...

Mi a véleményetek? Féljek, ne féljek? SOS?

Figyelt kérdés
tegnap voltam nőgyógyásznál mert barna volt a vérzésem és azóta is fájdogál a hasam alja!(babát szeretnénk) az orvos indokolta a barnázást a stresszel(esküvőnk volt) a hasi fájdalomra nem mondott semmit,kenetet vett,meg jövő héten megyek ultrahangra mert 2 éve nem voltam(általános az orvos szerint) azt mondta ciszta nincs,kóros elváltozás nincs!akkor miért fáj a hasam?félek,hogy ez befolyásolja majd a teherbeesésem!valaki járt már így?ha nagy baj lenne az orvos észre vette volna nem?
2013. máj. 24. 16:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az UH nélkül ö se tud semmit, ezért a koros elváltozás ni ncs kijelentés elhamarkodott. Majd az mindent elárul. Fájdalmat és barna vérzést polip is okozhat (ill . jelentkezhet fogamzásgátló szedésének a szüneteltetése után is időlegesen).
2013. máj. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
illetve még okozhatja - ha csak a menstruáció elején barna- megmaradt (reziduális) vér a korábbi vérzésből.
2013. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nem szedtem sohasem fogamzásgátlót,azt mondta az orvos,hogy a barna vérzés(mert nekem csak barna volt) az lehet stressztől,lelki gondoktól stb...nekem az esküvőm sok gonddal járt és pont akkor menstruáltam:/ rengeteget pisilek mostanában,és ma felfigyeltem arra,hogy pisiléskor megfeszül a hasam alja
2013. máj. 24. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Aha.....És fáj vagy csip is amikor vizelsz? Vizelet színe normális? Nem véres, nem üledékes? Folyamatosan fáj. vagy csak vizelésnél ill. nyomásra? simán el tudom képzelni, hogy van valami kismedencei ( húgyúti) fertőzést s az ment s méhre. Az ÚH majd megmondja. ( amúgy milyen nögyogyádzati rendelő ahol nincs UH, s nem nézi meg ott rögtön?! Ez alap! biztos magán....)
2013. máj. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem csíp,a színe sem változott,eddig csak fájdogált a hasam de nem vészes csak azért már feltánik,hogy"már megint fáj" ,ma figyeltem fel arra,hogy mikor pisilek(mintha megnyomnám) megfeszüla hasam alja!a doki nem ultrahangozott meg mert ő nem nagyon szokott azt mondták mások,ezért egy másik orvoshoz adott időpontot ez egyébként egy sztk(körzető rendelőintézet) remélem csak vmi felfázás féle és nem rontja el a baba hónapunkat:/
2013. máj. 24. 18:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Én nézetnék egy hormonszintet esetleg! (pajzsmirigy probléma is okoz vérzészavart!!!) Nem hiszek a lélektani eredetben vizsgálat nélkül. Abban sem, ha semmit nem találnak, akkor rögtön mindent ráfognak a pszichére. Keress fel endokrinológust, ha baba projekten vagytok.
2013. máj. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
életemben most először volt fura a vérzésem( a szine miatt) ha több ilyen alkalom lesz majd akkor fordulok szakorvoshoz!
2013. máj. 24. 20:51
 8/11 anonim ***** válasza:

Ultrahang nélkül nem tudja megmondani, hogy van-e cisztád stb.......

Laborba elküldött?

2013. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem küldött el,csak megnyomkodta a hasamat,meg kenetet vett,meg belülről is megnyomogatott
2013. máj. 24. 21:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem hogy zárhatja ki a cisztát UH nélkül. Megint egy felelőtlenül nyilatokozó nőgyógyász:((( nekem multkor még arrol is kamuzott hogy látott-e peteérést..... Az uh kb 2 mp volt. és tuti a jobb oldalon volt ovum ö meg közölte hogy bal oldalon domináns tüsző. De ezt aztán habozva hogy én rákérdeztem lát-e peteérést.
2013. máj. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!