Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Esemény utáni tabletta után...

Esemény utáni tabletta után milyen a hüvelyváladék? Ez normális ilyenkor? (lenn)

Figyelt kérdés
kb 48 kellett bevennem (Escapelle), különösebb tünetem nincs csak az álmosság, alhasi nyomás illetve enyhe mellfeszülés. De furcsa folyásom van. Tegnap egyszerre sűrű állagú, nagyon nyúlós, sárgás (teljesen olyan, mint az orrváladék, bocsánat a kifejezésért) váladék távozott belőlem, de csak egy alkalommal. Ma is előfordult, de most jóval kisebb volt. Olyan mintha ovulációs váladék lenne, mégis kissé más állagú. Viszont a tablettának, ha jól tudom, az a funkciója, hogy meggátolja az ovulációt, ha az még nem történt meg. Habár el tudom képzelni, hogy egy ilyen tablettánál minden előfordulhat. Nektek milyen tapasztalataitok voltak a bevétel után?

2013. máj. 24. 17:17
 1/1 anonim válasza:
Ez teljesen normális. Az esemény utáni tabletták olyanok mint a lórúgás. Kb 10-szer annyi hormon és egyéb van bennük mint pl egy sima fogamzásgátlóba. Szóval nem csoda ha furán érzed magad tőle, ez ilyenkor várható. Másrészt a folyás is normális. Ez a gyógyszer úgymond kitisztítja a méhed. Ez akkor gáz ha huzamosabb ideig tart.
2013. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!