Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 éves vagyok és holnap lesz...

12 éves vagyok és holnap lesz a negyedik hete hogy folyamatosan menstruálok. Ez baj? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 11:47
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
62%
4 hét akkor is nagyon sok!!!
2013. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mire számítsak az orvosnál?
2013. máj. 26. 12:47
 13/25 anonim ***** válasza:
46%
2013. máj. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
46%

A 2. vagyok és az előző linket is én küldtem.


[link]

2013. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Hogy mondjam el anyának?

azt hogy 4 hete megvan azt tudja csak ezt a nőgyógyászati cuccot hogy mondjam el???

2013. máj. 26. 12:57
 16/25 anonim válasza:
88%
mondtad neki hogy 4 hete megvan és eszébe sem jutott orvoshoz vinni? gratulálok neki...Menj oda és mond meg neki hogy ez nem normális szeretnéd ha látna egy orvos
2013. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudja Anyukád hogy 4 hete meg van eleve neki is kéne tudni hogy mindneképp orvoshoz kell menni. Ne aggódj nem fognak benned "turkálni" szerintem hasi Uh lesz és adnak majd gyógyszert rá. Mindenképp meg kell szünteteni mert a szrvezetednek nem jó ez a sok vérveszteség....
2013. máj. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Én is így voltam amikor veled egy korú voltam. Most 15 vagyok de még most sem normális.14évesen voltam először dokinál mett óriási hasi fájdalmaim voltak és vakbélre gyanakodtak....mint kiderült ciszta volt a jobb oldali petefészkemben. Kivizsgáltak bennem sajnos turkáltak is + hasi uh. Azért fájt halálosan met meg volt csavarodva.éjszakára és aztán több mint 1 hétig benn tartottak a kórházban. Szerencsére nyári szünet volt viszont gólyatábor helyett a kórházban bajlódtam mert még meg is volt mellette és infúzióban kaptam a fájdalomcsillapítókat. De nem mindig hatott. Nehogy félreértsd nem akarlak riogatni mert elég kicsi rá az esélye h neked is ez a bajod csak gondoltam elmesèlem neked. És szerintem is menj el holnap orvoshoz. Annyira nem vészes csak ha szégyenlős vagy mint én....és remélem h neked sikerül kedves dokit kifognod :) minden jót kívánok és szurkolők neked a továbbiakban h neked ne fajuljon odáig a helyzet h hetente menstruàlj és ne szabadjon olyan dolgokat csinálnod amit szeretsz vagyis a sportot,én imádom legalábbis. Várom h mi a végkifejlet várom doki uťan a vàlaszod is h mit mondd és ha van kérdésed szívesen válaszolok privátba. Üdv! :)
2013. máj. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
51%
Gyereknőgyógyászatot keressetek, ott azért kiméletesebben vizsgálnak általában.
2013. máj. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
35%
Igaza van az előzőnek és a gyereknőgyógyászaton általában női orvosok vannak, ami szintén pozitívum lehet.
2013. máj. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!