Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20 éves vagyok. Még mindig...

20 éves vagyok. Még mindig nem állt be a menstruációm. Folyamatosan 4 hónapokat késik. Fogamzásgátlóval jó volt, de ugye az nem rendes. =/ orvosom jód, folsav, rutascorbin kúrát irt fel de nem használ. Valakinek vmi ötlete?

Figyelt kérdés

2013. máj. 14. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Endokrinológushoz kell menni, nem nőgyógyászhoz. A nőgyászok 90%-a vagy nem csinál semmit, vagy még jobban elb.ssza.
2013. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
róla még nem hallottam. ő mit tud csinálni ? mert elvileg hormonjaimmal is minden rendbe van.
2013. máj. 15. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenképp endokrinológus. Az elvileg nem elég. Több vizsgálat kell pl terheléses inzulin. Ne hagyd hogy elrázzanak azzal hogy semmi baja. nekem 2 évig mondták hogy nincs semmi bajom.
2013. máj. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja és mit csinál: hromonvérvételeket csináltat a ciklus több napján
2013. máj. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és neked mit mondtak mitöl volt ? mi a gond ?
2013. máj. 15. 16:30
 6/8 anonim ***** válasza:

"mert elvileg hormonjaimmal is minden rendbe van"

Ha minden rendben lenne, akkor nem összevissza menstruálnál.

2013. máj. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én PCOS vagyok. ennek a kizárására kell a terheléses inzulin vizsgálat. Tuti hormonális alapú a Te bajod is ezért kell endokrinológus.
2013. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
orvos azt beszélte h hát nem müködik a petefészked. de hát az is a gondolom akkor a hormonok miatt nem.
2013. máj. 15. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!