Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Baj h még nem menstruálok?

Baj h még nem menstruálok?

Figyelt kérdés
Van valami bajom? Mert van egy 8 éves húgom én 10 vagyok és neki már megjött nekem meg még szinte jele sincs :/ mi a véleményetek?

2013. máj. 26. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. Nyugi.
2013. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az az igazság,h ha kettőtök közül valakinek baja van az nem Te vagy :)

Nagyon ritka,h valaki 8-10 éves korban menstruáljon.Létezik ilyen,de nem ez az átlag. Úgyhogy nyugodj meg!

2013. máj. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nem baj,ha nem jön meg,ne aggódj.
2013. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Dehogy baj! 17 éves korodig ráérsz.
2013. máj. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha most vagy 10 éves, akkor 6 évig még nem kell aggódnod. A húgod koraérett.
2013. máj. 27. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

pont a húgoddal van baj! egyrészt törvényszerű hogy neked kellett volna előbb megjönnie. másrészt elég korán kezdhetett serdülni,ami hormonbaj jele lehet. orvos!

mióta serdülsz? mell,folyás? és neki mióta volt melle,folyása? ha egyik sincs még neki, akkor talán fuzárium gomba fertőzést kaphatott. madonna lányának is ezért jött meg 9 évesen! persze kicsi az esélye,hogy a húgodnak is emiatt jött ilyen korán,de valami tuti van a háttérben!

2013. máj. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!