Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lovaglásnál nagyon rossz, ha...

Lovaglásnál nagyon rossz, ha menstruálok?

Figyelt kérdés
Betétet használok és minig nagyon félek ,hogy pont akkor fog megjönni amikor lovaglok,ezért minden lovaglásra úgy megyek hogy berakok egy betétet. Szerencsére még olyan sose volt, hogy menstruálás közben kellett volna lovagolnom,de ma lesz ilyen, mert már előre megbeszéltük az időpontot és nekem pont ma jött meg...Lovas csajok! Milyen érzés így lovagolni?

2013. máj. 17. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Nincs semmi extra abban hogy menstruálsz és közben lovagolsz. Vegyél esetleg nagyobb méretű betétet hogy biztos ne ázz át.Gondolj csak bele, vannak díjlovasnők, de akármilyen foglalkozást mondhatnák, attól hogy vki megnstruál, ugyanúgy teszi a mindennapi dolgát. Ne aggódj!
2013. máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%

az egyik barátnőm évekig lovagolt. szegénynek korán megjött 10 évesen kábé és mondta hogy amikor megvolt neki,a ló mindig le akarta dobni magáról.

de el lehet viselni állítólag :D

2013. máj. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nincs abban semmi különös, csak könnyű ügetésnél kicsit furcsa :D

Mielőtt mész tegyél be új betétet, és amint van rá lehetőséged lovaglás után, cseréld ki! Akkor nem lesz gond.

2013. máj. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem az elején nagyon fura volt, de most úgy vagyok vele hogy már fel szálláskor el is felejtem hogy mi a szitu és nem arra hanem a lovaglásra figyelek:)
2013. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát nekem egyáltalán nem fura,lovagolok simán,semmi gondom nincsen vele.:DD
2013. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én egyszer a lovastábor ideje alatt végig menstruáltam. Betétet használtam. Ugyanolyan jó volt mint máskor a lovaglás.
2013. júl. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Mindig elfelejtem amikor lovagolok..
2013. júl. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
ha valami baj van, akkor szegény ló...
2013. júl. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem. tesizni rosszabb olyankor, mint lovagolni. én is csak betétet használok, tegnap volt az első olyan lovagló órám amikor pont megvolt. először paráztam miatta, de aztán el is felejtettem hogy megvan. ma viszont tesin úgy átáztam hogy csak na.
2013. szept. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!