Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges az hogy mivel nem...

Kaarooliinaa kérdése:

Lehetséges az hogy mivel nem jön meg a menzeszem terhes legyek? De úgy hogy még soha nem volt se pasim, se szexuális partnerem?

Figyelt kérdés
nemrég szédülés és hányingerem is volt de lehet csak rosszul voltam és bemeséltem magamnak hogy terhes lehetek?? a barátnőim szerint ha nem jelent meg Gabriel arkangyal akkor ki van zárva a szeplőtelen fogantatás is...
2013. máj. 26. 20:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát ha még sose csináltad elég kevés esélye van ugyanis szex nélkül elég nehéz gyereket csinálni!
2013. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

HÁt, ha nem kerülhetett oda sehogy spermium, akkor csak Zeusz szállhatott még rád hattyú alakban, mint annak idején már megtörtént:)

Terhességteszt is megnyugtathat, nem drága, gyógyszertárban bárhol kapni.

2013. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem votlál pasival ezer millió % hogy nem vagy terhes. Tanulj még egy kis biológiát inkább.
2013. máj. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nagyon vicceske vagy, ugye tudod?
2013. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
hát, szűzmáriának sikerült. kitudja. fordulatot vesznek a bibliai történetek
2013. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
hacsak nem te vagy a szűz mária :DD
2013. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ugye most csak viccelsz?
2013. máj. 27. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
manapság nincs biológiaóra az iskolában? hány éves vagy?
2013. máj. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz terhes, és ebben száz százalékig biztos vagyok, ugyanis csak akkor lehetne, ha Te lennél Szűz Mária reinkarnációja, de sajnálatodra közlöm, hogy én vagyok!
2013. jún. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ne aggódj én is ráordibáltam anno a negyedik orvosra aki megkérdezte hogy nem e vagyok terhes (még anyámat is kikülde hogy hátha előtte nem merem megmondani), hogy hacsaknem én vagyok az új szűz mária akkor nem! (mindezt láz hányás hasmenés hasfájás mellet - vakbélgyulladásom volt)
2013. jún. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!