Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátnőmmel már élünk szexuáli...

Barátnőmmel már élünk szexuális életet. Hétvégén megjött neki, azelőtt voltak hasfájásai, megilyedtem. De megjött neki, azonban görcsöl a hasa, ő arra fogja hogy rosszat evett. én félek. De nemlehet terhes hisz megjött neki, igaz?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 20:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
Valószínű,azért fáj a hasa,mert megvan neki. :) Nem lehet terhes. Pontosabban,az esély mindig fennáll,de nem hinném,hogy az.
2011. jan. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
helyesbitek, vasárnap már elmult neki ..
2011. jan. 25. 20:10
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Már ne is haragudj,de hány évesek vagytok? Vagy hiányoztatok egészségtan/biológia óráról???

Nem, a barátnőd nem terhes, a hasa pedig azért görcsöl,mert menstruációs görcsei vannak, nem pedig rosszat evett!!!

Arra van eszetek,hogy dugjatok ész nélkül,de arra,hogy egy kicsit is utána nézettek a testetek működésének már nincs? Mars tanulni, a szexet meg hanyagoljátok,amíg nem tájékozódtok ezekről az ALAP dolgokról!

2011. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem mielőtt megjön iszonyú hasfájásom van. Könnyezek annyira. Miután elmúlik 2-3 napig szoktam még görcsölni aztán elmúlik. Ha védekeztek és nem szakadt ki a gumi akkor nincs para. (=

Amúgy hány évesek vagytok?

2011. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
már elnézést, 17 vagyok, de félek.. már nincs meg neki, de még vannak görcsei, olyan nem fordul elő hogy első menstruáció megvan? utánna nem lesz több ha terhes..?
2011. jan. 25. 20:13
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van teljes mértékbe!

Én szorgalmaznék egy szexuális életre való felkészítés tanfolyamot, de lehet, hogy kötelező tantárgyá tenném!

Semmit se tudnak , csak dugnak bele a nagyvilágba!

Még jó, hogy van ez az oldal, és meg lehet kérdezni!

2011. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
védekezünk persze, és eddig még nem szakadt ki, de van az emberbe egy fajta para, hogy mivan ha mégis...
2011. jan. 25. 20:15
 8/12 anonim ***** válasza:

ha már nincs meg neki, tehát nem vérzik, és ettől függetlenül görcsöl a hasa, akkor lehet valami gond!

Védekeztetek egyáltalán?és megfelelően?

Ha igen,nem lehet terhes, de inkább lássa orvos!

2011. jan. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Menjetek el egy nőgyógyászhoz,millió oka lehet miért görcsöl a hasa, de lehet, hogy igazad van és valami rosszat evett, de lehet, hogy nem!
2011. jan. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Amikor végeztek mindig meg kell nézni a gumit!Ha kiszakadt ott a lehetőség a 72órás tablettára ami 5500Ft! Én már 15 évesen szeretkeztem..és volt annyi eszünk, hogy mindenre oda figyelünk nehogy baj legyen. Ha még holnap benne lesztek a 72 órába akkor szerintem vegyetek nyugodtabbak lesztek. Vagy vesztek majd 2 hét múlva egy terhességi tesztet, bár nem mindegyik megbízható.


Amúgy van olyan is, hogy 5 hónapig menstruál a nő..majd a 6 hónapba nem jön meg a baja.De addigra kijönnek a tünetek. (= Unokanővéremnek így volt! (=

De nem kell parázni..lehet azért görcsöl mert izgul, hogy mi van ha terhes. Nem szabad izgulni. Ha nem szakadt ki nem lesz terhes. Menjen el nőgyógyászhoz álljon át fogamzásgátlóra és nem lesz para és jobb is úgy a szex mint gumival! (=

2011. jan. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!