Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2012.12hó 31én azaz szilveszte...

2012.12hó 31én azaz szilveszterkor betegedtem meg legelösször. Azt hallottam hogy akinek mnincs még meg 1 éve a menszesze az nem használhat tampont. Ez igaz. Vagy már most is használhatok? (14 vagyok)?

Figyelt kérdés

#menstruáció #tampon stb xd
2013. máj. 27. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Nr. 1: Nem értem, hogy a betegségednek mi köze van a menzeszedhez.

Nr. 2:Ha kijelented, hogy igaz az állításod, mit keresel itt?

Nr. 3:Használhatsz.

Nr. 4:Igen, az írásodból egy tizennégy éves kislány vagy.

2013. máj. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem beteg lettél, hanem megjött. Ha nem jött volna meg, az lenne betegség. Szerintem ha már bátor vagy kipróbálni a tampont, akkor használhatsz. És ha eléggé vérzel is már. Ha még alig vérzel, akkor lehet nehéz lesz feltenni és megijedsz. Nincs ilyen éves szabály egyébként, sose hallottam ilyet.
2013. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ob comfort minit vegyél elsőre szerintem.
2013. máj. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem még 14 évesen nagyon kislány vagy a tamponhoz, én nem ajánlom. Később is könnyebben kapsz tőle fertőzést. Nem mindig az a legegészségesebb, amit a divat diktál.
2013. máj. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
86%
Teljesen igaza van az előző válaszolónak! Viszont a menstruáció nem betegség!!!
2013. máj. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!