Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szűzen használhatok ob super...

Szűzen használhatok ob super tampont?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és még szűz, az elején mini elég volt 2 órára kb, aztán most pár hónapja beállt úgy, hogy kb. 3 napig menstruálok csak, az első két napon nagyon erős, nagyjából 2 órát bír ki a normál tampon. Szerintetek megpróbálkozhatok superrel? Nagyon fog fájni?

2013. máj. 2. 16:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nehéz megmondani.Vannak olyan szűzhártyák,amik elég "lazák" és vannak amelyek nem.
2013. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ha kipróbálom, bajom ugye nem lesz tőle? mármint, nem leszek sebes ott, ha felerőltetem?
2013. máj. 2. 16:44
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Inkább ne próbáld ki, ha csak nem extrém erős a menstruációd.
2013. máj. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Hát ha már "erőltetni" kell akkor régen rossz. Inkább használj betétet a szokásos tampon mellé.
2013. máj. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
62%
Inkább ne.Tegyél be a normal tampon mellé egy egészségügyi betétet,úgy nem ázol át,ha meg is telik a tampon.
2013. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
85%
bajod nem lesz tle, ha nem fáj és fel tudod rakni rendesen akkor használd nyugodtan. Csak azért szokták a minit mondani mert az is van akinek alig avgy egyáltalán nem megy fel. lehet neked már nincs is szűzhártyád. Én nem tudtam még a minit sem felrakni addig amig szűz voltam.
2013. máj. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
ne erőltesd... próbáld meg ha fáj akkor inkább hanyagold és betétezzél... pár napot kibírsz még nem gyengül a vérzésed és még elég lesz a normál is... nekem a mini még felment de a nagyobb már fáj.. ez is mindenkinél más... egy próbát megér
2013. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kinga1995 ***** válasza:
100%
Nekem felmegy (szűz vok). De ha nem megy, ne erőltesd
2013. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod nyugodtan,ha felmegy felmegy,de ha fáj inkább ne erőltesd! És arra figyelj oda,ha fel is megy,h túl sokáig ne hagyd fent,mert ha nagyon megszívja magát nagyobb lesz és esetleg a levételénél lesz gondod.
2013. máj. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nagy Banyapók ***** válasza:
78%
Ha felmegy, használd azt. A ProComfort fajta biztosan könnyen felcsúszik. Annak idején én is szűzen kezdtem el használni (sőt, még a Super plust is), semmi bajom nem lett tőle (maximum első alkalommal nem fogsz vérezni- na és?). Nem mindenkinek olyan gyenge, hogy egy minivel vagy egy normállal ugyanolyan teljesítményre legyen képes, mint máskor :/ Én a magam részéről nem szeretek nyakig véres lenni :)
2013. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!