Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány % az esélye, hogy meg...

Hány % az esélye, hogy meg fog jönni? 13/L

Figyelt kérdés

Üdvözöllek kérdésoldalamon!

Kérdésem csupán annyi lenne, hogy ha 28 napos ciklusként számítom a menstruációs vérzésemet akkor mennyi az esélye annak, hogy jövő héten szerdán, pontosabban Június 5-én nekem vérzésem legyen?

Már kezd beállni a menzeszem mivel április 9-én jött a vérzésem meg és rá egy hónapra pedig május 9-én. Ha 28 napossal számolok, nem éri el az 5-ét csak a 6-ot. Akkor nagyobb az esélye annak, hogy nem fog megjönni?

Tudom, hogy ezt nem tudom semmivel sem halasztani csak tablettával, de azt édesanyám nem engedné illetve nincs rá pénzem. Strandra mennék és már nem lehet lemondani a kirándulást. Szerintem nem fog megjönni.

Illetve ha meg is jön, tampont hogyan kell használni? Amikor felrakom a hüvelyembe akkor a madzaggal kel valamit csinálni vagy csak az arra jó, hogy ki lehessen húzni és magától szétnyílik?

Szabad-e tamponnal úszni vagy csak napozzak és olvasgassak valamit?

Válaszokat (amik nekem hasznosak) zöld pipával jutalmazom.



2013. máj. 28. 17:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
50
2013. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha még nem állt be a menzeszed, sőt van olyan, akinek hiába állt be, mégsem 28 naposak a ciklusai, akkor bármi lehet. Akár az is, hogy megjön és az is, hogy nem. Ha áprilisban 9-én, májusban szintén 9-én jött meg, akkor az meg több, mint 28 napos ciklus, ha ez alapján néznénk, akkor jövő hónapban is csak 9-én jönne meg. De mivel még nem teljesen szabályosak a ciklusaid, így bármi lehet.


És ha nem muszáj, inkább ne használj tampont fürdéskor. Vannak esetek, amikor csak úgy megy a dolog, de ha ki tudod hagyni, akkor inkább hagyd ki, főleg úgy, hogy még sosem használtad.

Amúgy a madzaggal nem kell csinálni semmit, azzal csak a tampon kivételét lehet megoldani.

2013. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

szia csajszi :) üdvözöllek

Nem tudni ennyire hogy mikor fog 1-2nap az nem csuszás és nem is korai!:)

Én mikor usziba indultam tuti keresztbe tett :)

A gyógyszert én sem ajánlanám a hizás meg egyéb miatt :)

A tampont felteszed bemész a vizbe és amikor kijösz mindig cserélned kell! Mert viz is kerül bele. A madzagnak ki kell lógnia hogy ki tudd huzni, csak akkor tudod fájdalom mentesen kihuzni ha teljesen megtelt :) de a tamponokhoz van használati utasitás a dobozban:) sok sikert és menszesz mentes pancsolást :)

2013. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta: 50% - vagy megjön, vagy nem.


A tamponhasználatról van a tamponos dobozban egy jó kis leírás, annak megfelelően használhatod. Nyugodtan ússz vele, de figyelj arra is, hogy rendszeresen cseréld, és hogy a kihúzószál ne lógjon ki a bugyidból. Mindenképpen minit használj belőle, és csak akkor használj normált, ha erős a vérzésed. Sok sikert.

2013. máj. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat! :) Mindenki kapott zöld pipát.:)
2013. máj. 28. 17:20
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

A várható időpontot esetleg el tudod tolni 2-3 nappal, ha sok citromot fogyasztanál.

Előrébb hozni nem lehet, legalábbis olyat még nem hallottam.

2013. máj. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű nem pont akkor fog megjönni. Azért vigyél magaddal egy shortot és könyvet is.
2013. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Lehet, hogy furcsán fog hangzani, de nálam a sok ananász szokott beválni, ha pár nappal el szeretném tolni, hogy megjöjjön....olvastam máshol is, hogy a citrusfélék tényleg hatásosak bizonyos embereknél ezügyben.

Minél többet eszel belőle, annál jobb.

A tamponnal pedig csak türelmesen próbálkozz!:)

2013. máj. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!