Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5. hónapja szedek fogamzásgátl...

5. hónapja szedek fogamzásgátlót. A havi adag után másnap már meg szokott jönni. Most már 2 nap is eltelt és semmi. Mekkora az esélye annak hogy gyógyszer mellett is terhes leszek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 14. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát az én fogamzásgátlómat úgy kell szedni,hogy a menzesz elso napján kezdem szedni,21 nap szedem,aztán szunet,és megint az elso nap kezdem,és így mindig 28 napra megjon.De szerintem mindet így kell nem?
2011. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk az első nem tudom mire válaszolt.


Kicsi az esélye, de van. Még akkor is van, ha minden jól ment. Ha meg pl.: hánytál/ment a hasad/elfelejtetted/más gyógyszert szedtél akkor nagyobb esélye van. Igazából az neked most tök mindegy, hogy kicsi, ha az vagy.


Azt szokták írni a tájékoztatók, ha teljesen kimarad, akkor várd meg a következőt és ha az is, akkor menj el orvohoz. Hát nem tudom ki az az őrült, aki ilyenkor bír még várni egy hónapot. Szerintem várj még egy pár napot aztán tesztelj. Én tudom, hogy nekem is volt olyan, míg szedtem, hogy már teljesen ki voltam, hogy miért nem jön meg és akkor negyedik nap jött.

2011. jún. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne izgulj, nekem mindig a 4. napon jött meg. És tartott kb.4 napig.

2011. jún. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az elso arra válaszolt,hogy a havi adag után nem normális ha másnap megjon.
2011. jún. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!