Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor pisilek, szúró, csipő...

Amikor pisilek, szúró, csipő érzést érzek és amikor kitöröltem picit véres volt a papir (mensi kizárva), mitől lehetett?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen hólyaghurut!
2009. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
gombás fertőzés. kicsit megrepedt a bőröd is, ezért vérzik.
2009. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha mi azt mondjuk semmiség, akkor el se mész nőgyógyászhoz?
2009. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ezt lehet valamivel kezelni??
2009. okt. 5. 20:47
 5/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy felfáztam meg szombaton éjjel buliban voltam, és ott a hideg kövön ültem.
2009. okt. 5. 20:47
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Nyugodj meg, hogy hólyaghurut. Azért véres kicsit a törlőpapirod, mert ilyenkor szokott egy picit vérezni a húgycső. Nem vészes, pár nap alatt el fog múlni.


Mi a megoldás?


A hólyaghurut megelőzésének legegyszerűbb módja a bőséges folyadékfogyasztás. A nagy mennyiségű vizelet csökkenti a baktériumok felhalmozódását a hólyagban, és a gyakran ürülő hígabb folyadékkal a kórokozók könnyebben távoznak. További ötletek a fertőzés elkerülésére:


• Óvakodjon a túlzott lehűléstől! Nedves fürdőruháját a lehető leggyorsabban váltsa le!


• Uszodahasználatot követően keresse fel a mellékhelyiséget, és ürítse ki hólyagját!


• Igyon meg naponta 2-2,5 l folyadékot, lehetőleg kalóriaszegény italokat, esetleg vesetisztító teát!


• Tanácsos kerülni a kávét és az alkoholt, mert ezek irritálják a hólyagot.


• Sohase nyomja el a vizelési ingert, ha kell, menjen el WC-re!


• Vizeletürítéskor tartsa magát lazán, ne préseljen a hasizmaival.


• Viseljen pamutból készült fehérneműt, és ne legyen túl szoros, főleg ne műszálas (a baktériumok nedves környezetben különösen jól érzik magukat)!

2009. okt. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amikor nekem iylen volt.Nagyim petrezselyem teát fözött és azt kelett iszogatonom. de irtó sz@ar ize van. de muszály volt. És elis mult hamar.
2009. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!