Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyákdugó lehetett 31 hetesen?...

Nyákdugó lehetett 31 hetesen? Éjszaka arra ébredtem, hogy fáj a derekam tompán. WC-zés után, mikor kitöröltem magam, akkor tapasztaltam, hogy valami nyúlós, áttetsző, valami van a wc papíron. Olyan volt, mint a tojásfehérje.

Figyelt kérdés
Remélem még nem indul el a kismanóm ilyen korán :(
2009. szept. 6. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 34 hetesen ment el a nyákdugóm. Barnás véres nyúlós valami volt, és a bugyim is átázozz, pedig volt tisztasági betét is bent. Még aznap barnás folyásom, másnap már semmi. Szerintem neked még nem az volt, nyugi!
2009. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az még nem a nyákdugó. Igaz nekem még nem ment el, de ilyen tojásfehérje szokott lenni a wc-papíron nekem is. Ez normális. A nyákdugó azt mondják hogy kocsonyásabb.

Üdv. 35 hetes.

2009. szept. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a nyákdugó kicsit nagyobb adag és kocsonyásabb esetleg barnásabb vmi olyan szilárdabb érzetet kelt (bocsi) sztem ez csak "szimpla" hüvelyi folyás, nekem is szokott lenni igy néha hogy éjjel távozik esetleg így egyben pedig nincs fertőzésem meg semmi.

34 hetes

2009. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat. Azóta nem tapasztaltam ilyen folyást, viszont a hasam mintha sokkal lejjebb lenne. 20 percenként mennem kell WC-re, mert úgy érzem, hogy szétdurran a hólyagom. Kicsi fiam már kb. 1,5 hete befordult szülő pozícióba. Legközelebb kedden megyek orvoshoz a 32. hetes UH-ra.

Amúgy már szültem egyszer, 2,5 éve, de akkor a nyákdugó a szülés előtt 1 nappal ment el. Ott sárgás, kissé kocsonyás állagú valami volt, de nagyobb mennyiség egyszerre.

2009. szept. 6. 14:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én is 31 hetes vagyok és nekem is szokott ilyen lenni, remélem még nem az :)
2009. szept. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!