Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szült -e valaki mostanában a...

Riaokkk kérdése:

Szült -e valaki mostanában a Dunaújvárosi kórházban császármetszéssel? Ha igen és tervezett volt mennyi, idővel a műtét előtt kell befeküdni? és mit választott, az altatást vagy az epidurálist?

Figyelt kérdés
Ha valakinek van még ilyen tapasztalata szívesen várom a válaszokat!

2013. máj. 29. 10:42
 1/3 anonim válasza:

Dunaújvárosban?? Biztos meggondoltad? Rengeteg ismerös szült ott, és a beszámolok alapján azt mondtam hogy biztos nem megyek oda, és inkább Szekszárdon szültem. Örület amit azok ott müvelnek. Ha teheted ne ott szülj! Ez egy jó tanács megfogadod megfogadod ha nem nem!! Még fogadott orvossal sem merném beválalni! Elég volt tanácsodásokat kibirni:/ de ez az én véleményem mások tapasztalatainak beszámolojának alapján.

Ha ujvárosban biztos vagy akkor inkább altatás azt talán nem szurják el, az epit könnyü elrontani!

2013. máj. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod!
2013. máj. 29. 16:18
 3/3 anonim válasza:
igazán nincs mit :)
2013. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!