Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha az első babám császármetszé...

Ha az első babám császármetszéssel született, akkor a második szülésem is császármetszés lesz? Az első baba elakadt a szülés közben 15 óra vajúdás után, ezért lett műtét.

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos. Görög Zita az elsőt császárral, a msodikat természetes uton szülte. Menetközben fog kiderülni.
2010. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is császárral szültem ( én is kb 15-16 órát vajudtam) és nekem azt mondták, hogy van esély rá, hogy a második baba természetes uton szülessen. Ha jol tudom akkor a terhesség alatt nézik majd a császár heget és ha minden ok vele akkor mehet simán a szülés.
2010. jún. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha az első baba császáros akkor jobban szeretik az orvosok ha a második is az, mert kisebb a kockázata, hogy pl szülés közben megreped a régi heg. De ez a te és a babád állapotától is nagyban függ. Pl egy 4 kg-s babát simán császárra küldenek, de ha pl 2,5 kg azzal még meg lehet próbálkozni természetes úton.
2010. jún. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a fentieket kiegészíteném zzal, hogy az is számít, mennyi idő telik el a két szülés között. ha pl.: csak 1-1,5 év, akkor kisebb az esély, hogy természetes úton szüljél.
2010. jún. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nővéremnek 15 hó telt el és a második sima szülés lett. nekem 16 hó lesz és az orvosom mondta h nyugodtan lehet sima szülés, ha egyéb ok nincs.
2010. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!