Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, nők, asszonyok! Ti...

Lányok, nők, asszonyok! Ti hogy mentek nőgyógyászhoz, urológushoz?

Figyelt kérdés
Én holnap megyek urológiára mert valószinüleg hólyaghurutom van. Olvastam pár helyen, hogy lehet, hogy katéterrel fog vizelet mintát venni. Szerintetetek leborotválja odalent, vagy nem gond, ha borostás? vagy orvosnak mindegy, megoldja ígyis-úgyis?
2013. máj. 29. 17:17
 1/5 anonim válasza:
Szia,az én nőgyógyászom nagyon aranyos,de szerintem egyáltalán nem érdekli hogy szőrös vagy szívecske formára van nyírva.Sokkal fontosabb hogy a vizsgálat előtt zuhanyozz le és ha kicsit szégyenlősebb vagy vegyél fel egy tunikát vagy hosszított pólót amiben kimehetsz a vetkőzőből és majd csak fel kell hajtani :)
2013. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az orvosok egyáltalán nem törödnek azzal hogy szörös-e vagy sem. Őket egy dolog zavarja aki nem tisztálkodik.... (sajnos gyakori probléma a higiénia hiánya) Régen amig nem volt ez a másnia akkor sem volt ebből semmi gond hogy szőrös volt.
2013. máj. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik orvost sem érdekli, hogy szőrös-e a puncid, vagy csupasz.
2013. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
A felnőtt női szeméremtájék szőrös. Aki mást csinál vele, az egy undorító pedofil, vagy csak egy buta divatmajom.
2013. máj. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg illik leborotválni. Nyilván a doki nem fog álmatlanul forogni az ágyban, ha mégsem, de azért mégis jobb úgy.

Én mindig leszedtem, bármilyen vizsgálatra mentem, és a környezetem 98%-a is így teszi.

2013. máj. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!