Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha még nem menstruálok, és ma...

Ha még nem menstruálok, és ma barnás folyásom volt, az azt jelenti, hogy nemsokára megjön?

Figyelt kérdés

Ráadásul holnap meccsem lesz, és ha közben jönne meg, az nagyon ciki lenne... Tegyek be holnap normális betétet (nem csak tisztaságit)?

13/L



2013. máj. 29. 20:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen lehetseges. Az is lehet hogy holnap is csak folyasod lesz...de tegyel be rendes betetet a biztonsag kedveert. :)
2013. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már így, hogy kézilabda meccsre vártam. Ha nem érzed magad biztonságban a sima egyészségügyi betéttel, tehetsz be éjszakait is, az jó hosszú, és még mozgás közben is biztos hogy a helyén marad. Engem az mindig megnyugtatott. :)
2013. máj. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2013. máj. 29. 20:33
 4/13 anonim ***** válasza:
igen hamarosan biztos megjön. Hogy 2 hét mulva vagy holnap azt nem lehet tudni. Az éjszakai betét tulzás de egy normál betétet nyugodtan betehetsz jobb a biztonság.
2013. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
oké, de ha megjön, akkor cserélni is kell, akkor rakjak be még egyet a táskámba?
2013. máj. 29. 21:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Bármikor számíthatsz a menstruációra, úgyhogy mindig legyen nálad elég betét. Ne csak egy darab.
2013. máj. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egyet értek.

Ha több jön és pl görcsölsz,akkor már megjött. Ha nem,akkor előjel.

A lényeg hogy már nem kell sokat várnod.

2013. máj. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nagyon-nagyon kevés volt, nem görcsölök, és túléltem a mai meccses napot :) rendeset tettem be reggel, nem éjszakait, de mázlimra nem jött meg ma :)
2013. máj. 30. 20:25
 9/13 A kérdező kommentje:
ja, és egy csöpp barna nem volt (:
2013. máj. 30. 21:59
 10/13 anonim ***** válasza:
akkor ez csak jelzés volt. Annó ha jól emlékszem nekem is igy volt. Rá 1-2-3 hétre megjött rendesen. De már 17 éve volt igy nem emlékszem rá pontosan, de azt tudom nagyon bepánikoltam már a barnázástól is aztán amikor megjöttt akkor is. oda sem mertem nézni:) Természetesen pár nap alatt hozzá szoktam.
2013. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!