Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha még nem menstruálok, és ma...

Ha még nem menstruálok, és ma barnás folyásom volt, az azt jelenti, hogy nemsokára megjön?

Figyelt kérdés

Ráadásul holnap meccsem lesz, és ha közben jönne meg, az nagyon ciki lenne... Tegyek be holnap normális betétet (nem csak tisztaságit)?

13/L



2013. máj. 29. 20:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

nekem nem volt előtte barna folyásom,szóval örülj hogy már biztos lehetsz abban,hogy meg fog jönni. Viszont nekem csak több lett és krémesebb a fehér folyásom, furcsa helyre híztam, de így sem tudhattam biztosan, hogy meg fog jönni. De aztán igen. Érkezése" után 3 órával kezdtem görcsölni.

Ennek majdnem 8 hónapja.

2013. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
azóta semmi O.o ma is csak fehér volt, mint eddig, vissza is álltam a tisztaságire...lehet hogy csak a rózsaszín bugyim fogta be egy picit xD
2013. máj. 31. 22:50
 13/13 anonim ***** válasza:

de akkor rózsaszínnek láttad volna,nem barnának :D

Velem meg olyan volt hogy a bugyi színe miatt(sötét lila) a fehérfolyásom barnának látszott egy csíkban(nem volt benn tisztasági). Na,nem is foglalkoztam vele,mert utána eltűnt a folt,megszáradt. Érdekes módon megjött 15 nap múlva xd szóval ez csak furcs véletlen volt.

2013. jún. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!