Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csinálhatok-e olyat, hogy ma...

Csinálhatok-e olyat, hogy ma kellene bevennem az utolsó szem fogamzásgátló tablettát, de nem veszem be?

Figyelt kérdés
Szóval, ma kellene bevennem utolsó szem tablettát, holnap meg elkezdeném a placebo tabit (nekem olyat írt fel a doki, hogy van 24 szem fehér-hormonos tabi, és 4 szem zöld-placebo tabi, amikor meg kell jönnie). Az a kérdésem, hogy ha ma nem veszem be az utolsó fehéret, hanem a zöldet venném be, vagyis maradna 1 szem, akkor az kihatna valamire? Érzi-felfogja a testem, hogy kihagytam egyet, gond lesz, vagy nem?
2013. máj. 29. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
úgy szedd ahogy kell. Homron ingadozást okozhat, vérzés zavart és a védettségben is okozhat gondot. Miért akarod máshogy szedni?
2013. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hülye indok, csak ha beveszem a a 4 zöld tabit, az tart vasárnapig, és kedden jön haza a párom. 2-3 hetente tudunk találkozni, és hát... Jó lenne együtt lenni, de félek hogy még kedden-szerdán is lesz menzeszem.
2013. máj. 29. 20:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan megcsinálhatod, 1 nappal előbb megjön.Csak ne túl gyakran csináld ezt. Az egy tablettát meg tedd el, ha egyszer 1 nappal el kell tolni akkor jó lesz a zöld tabi előtt. Szóval, ha ezt 1 évben egyszer megcsinálod nincs gond, ha többször is akkor persze felborítod a hormonrendszered és nagyon kiszűrsz magaddal.
2013. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!