Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elég sokszor kell mennem...

Elég sokszor kell mennem pisilni. Mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
Felfázás nem hiszem, mindig is ilyen sokszor kellett, de már néha nagyon idegesít... Van, hogy 2 órát sem bírok ki, pedig nem szoktam sokat inni, sőt elég keveset... Ha meg többet iszok, akkor meg még rosszabb. Mi lehet a baj? Hogy tudnám ezt megoldani?
2013. máj. 29. 21:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha fogyókúrázol és éppen fogysz, akkor lehet gyakori vizelés. Cukrod rendben?
2013. máj. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Jó lenne egy teljes vér és vizeletvizsgálatot csináltatnod.
2013. máj. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is pontosan ilyen vagyok gyerekkorom óta. Vércukorszintet mérettem, rendben van. Gondolom, mindenkinek más méretű a hólyagja, más a hólyag érzékenysége, más mennyiség választódik ki a megivott folyadékból. Én ha elmegyek wc-re, hiába oltam előtte egy órával, én akkor is sokat pisilek mennyiségre, de mondjuk áttetsző. Nem sűrűsödik annyira be, vagy azt nem tudom megvárni.
2013. szept. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!