Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sokszor kell pisilni mennem,...

Sokszor kell pisilni mennem, de mindig csak kevés jön, és a végén kicsit kellemetlen érzésem is van, ez milyen baj/betegség lehet? Egy 20 éves lány

Figyelt kérdés

Más tünetet nem érzek magamon csak azt h sűrűn kell pisilni mennem,és végén kellemetlen, pedig ez rám nem jellemző, még soha nem éreztem ilyet. Menjek el háziorvoshoz ő megtudja nekem mondani mi ez? Ha esetleg felfázás lenne akkor élhetek ezalatt az idő alatt szexuális életet, ezt vhogy az orvostól nem szivesen kérdezném meg:)

Előre is köszönöm a válaszokat


2008. okt. 15. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Felfáztál. Mindenképp menj orvoshoz, hamar ki lehet kezelni, de rámehet a vesédre is, ha nem kezelteted. Szerintem a szex szabad ezalatt :)
2008. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
felfázás- hólyaghurut. sajna aki egyszer benne van, az rendszerint visszaesik a legkisebb hidegre. akkor a legrosszabb ha már véres a vizelet. ezt megelőzvén azonnal menj orvoshoz, és igyál naponta minimum 2,5-3l vizet. nem üdítő, nem tea!
2008. okt. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Szia! Valószínűleg tényleg felfáztál, de azért leírom, hogy hasonló tönetei vannak egy fertőzésnek is. Én is nagyon sokáig szenvedtem a gyakori "felfázásoktól" (gyakori vizelési inger, csípett pisilés közben, stb), mindig antibiotikummal kezelték, aztám egy év múlva új orvoshoz mentem, és kiderült, hogy nem felfázom rendszeresen, hanem bakteriális fertőzésem van, amit nem kezeltek. Kaptam rá kúpot, azóta egyszersem "fáztam fel". Szóval mindenképp menj orvoshoz, sok kellemetlenségtől kímmélheted meg magad. A nemi élet is ettől függ: felfázás alatt sztem lehet, ha van kedved, de a másik lehetőségnél nem csak magad, de a partneredet is ki kell kúrálni! Remélem, segítettem.
2008. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajna én nem mentem el dokihoz időben, csak már mikor nem tudtam lábraállni sem a fájdalomtól. Felfázással kezdtem,majd bakteriális fertőzés, a végeredmény: vesemedence gyulladás--3 hetet kórházban voltam. Tehát előzd meg, és menj dokihoz!
2008. okt. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!