Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit szoktatok felvenni nőgyógy...

Mit szoktatok felvenni nőgyógyászati vizsgálat előtt, ha a vizsgálóasztaltól az öltözőig jó pár méter van? Hosszú póló, szoknya vagy csak engem zavar félpucéron mászkálni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 15:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Hosszú póló/pulcsi. Múltkor derékmelegítőt vettem fel, így amíg átsétáltam, lehúztam, hogy takarjon. Ha felfekszem, úgyis felcsúszik.
2013. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Engem nem zavar,nadrág,bugyi le,aztán 3 méter séta za öltözőig,csak a doki és az asszisztens lát,de ők úgyis látnának utána is vizsgálat közben.
2013. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
12%
Én azt szégyellem hogy vizsgálat közben orgazmusom van.
2013. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hosszú póló/pulcsi, én is úgy megyek mindig
2013. máj. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

3.

fiú létedre minek mész nőgyógyászhoz?

2013. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A jó öreg kombiné, pl. erre is tökéletes volt.
2013. máj. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor hogy. Kimondottan a vizsgálat miatt nem szoktam hosszú pólóba menni. Nem zavar a rövid felső.
2013. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem most már nem okoz gondot az a pár méter - így két gyerek után - de megértem, ha van, aki szívesebben takarja magát. Ilyen esetben tényleg egy hosszú felső vagy egy szoknya a jó megoldás.
2013. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rövidebb ruhát szoktam felvenni, amit könnyű felhúzni. Télen harisnyával, nyáron anélkül. Engem valamiért mindig sokkal jobban zavart az, ha alul meztelen vagyok, de felül van rajtam valami, mintha teljesen pucér lennék vagy csak felül. Még a saját férjem előtt is olyan furán érzem magam, ha csak lent nincs rajtam semmi. Egyáltalán nem vagyok szégyenlős, de ettől a lent semmi, felül meg felöltözve dologtól valamiért fóbiám van. Ezért is utálok nőgyógyászhoz menni. :S
2013. máj. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!