Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet-e befolyásolni női...

Csillamponii21 kérdése:

Lehet-e befolyásolni női hormonokkal a mell növekedést? Esetleg tudok ilyet? Vénnyel vagy vény nélkül kapható készítményeket is várok.

Figyelt kérdés
Több ismerősömtől, barátnőmtől is hallottam már, hogy Xy-nak azért van akkora melle, mert szed ilyen hormonokat. De nem mertem egyikőjüknél se rákérdezni. 20 éves lány vagyok, nagyon zavar, hogy nincs mellem. Mások előtt kifejezetten szégyenlek vetkőzni. Remélem tudtok segíteni.

2013. máj. 30. 17:01
 1/8 anonim ***** válasza:

-Hormon készítményeket csak orvos írhat fel, előzetes vizsgálat után. Létezik ilyen, hiszen az átoperált pasik mellét ezekkel növelik meg.

-Én kicsiként is szívesen megpuszilgatnám!

2013. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek a termékek többet ártanak, mint használnak. A mai gyógyszeripar próbálja meg kihasználni a kétségbeesett kicsi a mellem/kicsi a farkam embereket, hogy otthagyják a pénzüket és tönkretegyék a szervezetüket büntetlenül.

Én semmiképp nem ajánlom.

2013. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hormon nélküli eszközről tudok. Méghozzá WC-papírral,a mellköz dörzsölgetése. Kérdezed, hogy hogyan működik? Nézd meg a hátsód, ott bevált! :)
2013. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

genetika kérdése. Inkább.

Ha hormon bogyó sikert okozna, akkor nem kellene plasztikai műtét.


De én még ilyenről nem hallottam. Nem véletlen, hogy az összes férfi aki nővé operáltatta magát vagy azok a testépítő nők, akik a szálkásítást végletekig űzik... plasztikai műtét útján érik el a nagyobb kebleket.

2013. máj. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán van ilyen, én még nem hallottam róla.

Viszont, ha kicsit híznál, akkor nőne a melled is, mivel az ugye főleg zsírszövet. Persze elhízni csak ezért senki nem akar, tudom. :) Én alapból vékony vagyok, kis mellekkel, de pár éve sikerült pár kilót felszednem és akkor a melleim is sokat nőttek.

2013. máj. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A kis mellű nők körében elenyészően kevés a mellrák kockázata, szemben azokkal, akik nagyobb mérettel rendelkeznek. Ráadásul sok srácnak bejön.
2013. máj. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
van benne valami a sok kínai akiknek van mellük és nem szilikon így növesztik de én nem merném meg a hormon nem játék én inkább gyűjtöm a pénzt a szilikonra :)
2013. máj. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van erről egy blog, ott folyik ilyen diskurzus. Mivel sok mindent elbír az internet és nem hivatalos forrás, így még pártatlanként is azt mondom légy szkeptikus.

De íme:

[link]

2013. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!