Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mindjárt megjön görcsölés a...

Mindjárt megjön görcsölés a méhem 'alján' egész hónapban utalhat komolyabb nőgyógyászati problémára?

Figyelt kérdés
A görcsölés csak pár másodpercig tart de érzem rendesen. Nem túlságosan fájdalmas, de fáj, kellemetlen, tipikus mensis görcs.
2013. máj. 31. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Terhes vagy?
2013. máj. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok, kizárt.
2013. máj. 31. 18:45
 3/4 anonim ***** válasza:
En felfazasra gyanakodtam mikor ilyen problemam volt...aztan hamar kiderult hogy kisbabam lesz :-) Menj el nogyogyaszhoz ha nem jon meg, ha megjon akkor pedig menstruacio utan.(biztos ami biztos)
2013. máj. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Voltam nőgyógyásznál mert voltam terhes csak elment a baba nagyon korán, onnan tudom, hogy tutira nem az a gond. :) Most voltam pár hete dokinál, épp menstruáltam, nem volt baba a méhemben. Ez a görcs hetek óta tart. Utána nem szexeltem, ezért tuti, hogy nem vagyok terhes. :)
2013. máj. 31. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!