Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy kezelitek a premenstruáci...

Hogy kezelitek a premenstruációs szindrómát?

Figyelt kérdés
Ebben érintett hölgyek válaszát várom, hogy ti mit tesztek a premenstruációs problémák tüneteivel, hogy élitek át ezt az időszakot?
2013. jún. 1. 13:46
 1/3 anonim ***** válasza:
41%

4 hónapja elkezdtem tornázni, és most utoljára mikor megjött, szinte már majdnem észrevétlenné vált.

régen előtte már legalább egy héttel iszonyat fájtak a melleim, nyűgös voltam, amikor megjött görcseim voltak.

most meg görcseim is alig voltak, a melleim is csak kicsit fájtak, talán 2 napot.

ajánlom a rendszeres testmozgást.

2013. jún. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
41%

Fuhh..hol így, hol úgy..van, amikor ugrok minden apróságra és harapok, van amikor észre se lehet rajtam venni. Jelenleg az első dominál :D Nagyon gyorsan felkapom a vizet mindenkinél, kicsit túlreagálom a dolgokat, nyugtalan vagyok. Próbálok relax zenét hallgatni, vagy épp tombolósat, és ha mások a közelembe jönnek moderálni magam, de nehéz :D Ha valakire jogtalanul ráförmedek egy kis idő múlva bocsánatot kérek, hogy nem akartam, csak a hülye hormonok..


Nehéz, főleg, hogy én sem tudom mikor milyenné válok tőle. Kitartást! :)

2013. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
a cickafark tea nagyon sokat segít, majdnem teljesen elmulasztja a görcsöket és az egyéb fájdalmakat, ha nagyon ideges vagyok még citromfű teát is szoktam inni, ill. ilyenkor rengeteg fagyit és csokit eszem :D ezen kívül igyekszem ilyenkor sokat sétálni, mert ez nyugtat le a legjobban, de az erősebb napokon van, hogy egész nap csak filmezek + fagyizom :D
2013. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!