Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tippek premenstruációs tünetek...

Tippek premenstruációs tünetek ellen?

Figyelt kérdés

Menzesz előtt egy héttel rendszerint (egyebek közt) felpuffad az alhasam és megduzzadnak a melleim. Az utóbbi alkalmakkor azonban ezek ijesztő mértékűekké váltak: idegennek látom a testem, emiatt előfordult már, h a tükörbe nézve elsírtam magam, borzalmasan nézek ki, elmegy a kedvem a szextől, különben csinos alakomat takargatnom kell, ráadásul a tünetek jelentős diszkomfortérzést eredményeznek (a puffadás ugyan csak kellemetlen, de a melleim fájnak, így inkább le se veszem a melltartót - alváskor sem).

Nem vagyok terhes. Hiába keresgéltem neten, értékelhető kifejtést nem találtam arról, miért/hogyan alakulnak ki ezek a tünetek.

Mit tehetek mindezek ellen?

Vki fel tud világosítani arról, mi okozza mindezt?


2012. jún. 25. 20:02
 1/7 k4lm0p1r1n ***** válasza:

magne b6 segíthet. talán.


esetleg kezdj el fogamzásgátlót szedni, az minden tünetet enyhít ha szerencséd van.

2012. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszönöm!

a magne b6 mit tud tenni? fogamzásgátlót nem szedhetek.

2012. jún. 25. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
A magnézium csökkenti a feszültséget. Én barátcserje kapszulát javasolok. Nekem az vált be.
2012. jún. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedj magnéziumot, de ne csak menszesz előtt, hanem minden nap. Mást szerintem nagyon nem. :S
2012. jún. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

feszült nem vok, csak ronda. ha a magnézium ez ellen nem tud segíteni, potyára nem kezdem el szedni, mert úgy tudom, árthat.

a barátcserje miben segít neked?

tovább kutakodtam neten, és azt találtam, h ösztrogéntúlsúy miatt vízvisszatartás alakulhat ki ilyenkor. szal megpróbálok kétszer annyi folyadékot inni, mint máskor és vízhajtózni. mit gondoltok?

2012. jún. 26. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak vízhajtó gyógynövényeket használj! (pl igyál csalánteát)
2012. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) én is pont a csalánra gondoltam! és rendszeresen fok kávézni, amíg meg nem jön.
2012. jún. 26. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!