Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másnak is volt, akinek van...

Másnak is volt, akinek van méhszájsebe, hogy nem kellett kezelni?

Figyelt kérdés
3 hete diagnosztizált az orvosom nálam méhszájsebet,de azt mondta ártalmatlan,teendőm nincs.Nektek is hagyták,vagy kezelték?Egyébként arra gyanakszom, a fogamzásgátlótól jött ki,és azt olvastam ez gyakori,a nők kb 80% nak van élete során.Tapasztalatok?L21

2013. jún. 2. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nem seb, hanem felmaródás. A nyakcsatornában található nyálkahártya laphámba történő kiterjedése, tehát nem seb. Ártalmatlan elváltozás. A hüvely egészséges kémhatásának megváltozása okozza. Tehát hosszú antibiotikumos kezelés, vagy fizikai sérülés ami a méhszájat érinti.

Az én nőorvosom azt tanácsolta, hogy ne nyúljunk hozzá, mert a következő terhességnél gondok lehetnek. Eltelt 30 év és nincs gond. Igaza van az orvosodnak.

2013. jún. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!rendben,akkor nem aggódom rajta.Nem szültem gyereket,de egyébként sohasem szeretnék,nem csak e miatt,de azt hallottam,szülés nélkül talán nem rosszabbodik,bízom a legjobbakban:)
2013. jún. 3. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!