Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megjött a menstruációm és...

Megjött a menstruációm és kijött az arcomon 7 bazi nagy pattanás. Miért?

Figyelt kérdés

Több, mint 3 éve menstruálok, eddig max 1-2 jött ki, de nem is nagy... de most... 'gyönyörű' nagy gyulladt pattanások. Vagy lehetséges, hogy nem attól van?

Mit tegyek, hogy ne látszódjon annyira?


2013. jún. 3. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ez normális, ha menstruálsz akkor meg pláne.Hogy mit tegyél? Ha "beért" a pattanás avagy kifehéredik nyomd ki és elmúlik.Maximum egy kis szalicilsavval kenegetheted az leszárítja.(gyógyszertárban kapható) Alapozót vagy bármi más sminket nehogy használj mert csak eltömíted a pórusokat és még jobban begyullad,akkor lassabban fog elmúlni.
2013. jún. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
3 év alatt egyszer sem volt ilyen, fantasztikus. Amúgy szép arcom van.. gyönyörűen nézek ki!
2013. jún. 4. 15:20
 3/3 anonim válasza:

Nekem is szokott ilyen lenni. Valamikor csak egy kisebb, de volt hogy 3 nagyobb is kijött. Változó... :/

Ne alapozd le az arcod mert ahogy előttem is írták az eltömíti a pólusokat.

Én azt hallottam, hogy a korrektortól viszont szárad...ez nem tudom mennyire igaz.

2013. jún. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!