Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Beteg vagyok vagy terhes lehetek?

Beteg vagyok vagy terhes lehetek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok.máj. 9-én kelett volna megjönnie.azóta orvosnál is voltam.ő azt mondta nem vagyok terhes.csináltam már vagy 5 tesztet az utolsót pont egy hete hétfőn negatív lett mind.valaki volt már így?tapasztalatokat várok

2013. jún. 3. 17:19
 1/5 anonim válasza:
Esetleg előtte nem szedtél fogamzásgátlót?
2013. jún. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem szedtem soha fogamzásgátlót!allergia gyógyszert szedtem előtte (cetirizint) de attól a gyógyszertől meg nem tudtam elmenni...és abba hagytam.holnap akarok csinálni még 1 tesztet csak érdekelne hogy van e értelme?
2013. jún. 3. 17:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha terhes lennél, már rég kimutatta volna a teszt, azok ugyanis általában a nem várt napján már értékelhetőek.

Az orvos nem mondott semmit arra, hogy miért késik a havid? Esetleg nem akart kivizsgálni?

2013. jún. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az orvosnál ultrahang volt meg a mellemet fogta meg hogy duzzadt-e annyit mondott hogy ha egy hónap mulva nem jön meg mennyek vissza.valakinek még vannak tapasztalatai?
2013. jún. 3. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam vizsgaidőszakban csúnyán szokott ingadozni :( Szóval ha nagyon stresszes vagy, attól is lehet.
2013. jún. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!