Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha most elmegyek az ügyeletre...

Ha most elmegyek az ügyeletre felfázással (szerintem) kiröhögnek?

Figyelt kérdés
Nem fáj sem a hasam,se semmim,csak néhány órája éget és fáj ha pisilek,meg már akkor is ha nem... Olyan érzés mintha égnék kívül-belül egyaránt és borzalmas :( mit tegyek?

2013. jún. 3. 22:42
 1/8 anonim válasza:
Ítéld meg objektíven hogy kibírod e reggelig.Valóban inkább a háziorvoshoz kéne rendelési dőben megjelenni ilyennel.Persze amennyiben komolyan úgy érzed hogy a helyzet nagyon rossz,vagy gyorsan és megállíthatatlanul romlik,akkor menj ügyeletre mindenképp.
2013. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem beteges,sem az aki sajnaltatja magat,csak tenyleg rettenetes,igy nem birnek elaludni..
2013. jún. 3. 22:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Igyál rengeteget, ha lehetséges, áfonyalevet, vegyél meleg fürdőt, hátha ezek enyhítenek. Tudom, a világ legborzalmasabb dolga, már a gondolatától is rettegek, de kimenni a hidegbe, majd az ügyeleten ülni a részegek és hajléktalanok között, hogy aztán azt mondják, igyál sokat... :c
2013. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na, hogy vagy?
2013. jún. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem értem miért beszélitek le az orvosról! Antibiotikumot kell kapnia, hiszen ez fertőzés!!! (nagyrészt bakteriális) A legjobb, ha a kórház urológia ügyeletére mész, mert ott néznek vizeletet is.
2013. jún. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Gondolom már nem aktuális, de mégis leírom ide, hátha másnak segít.

Előzőnek igaza van, a felfázás bakteriális fertőzés és antibiotikum kell hozzá.

Azonban ha este jön rá az emberre, 1-2 szem No-spa és sok folyadék tünetmentessé teszi másnap reggelig míg elmegy vele az ember orvoshoz.

2013. jún. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az orvosról beszéltük le, hanem arról, hogy este 11-kor elmenjen az ügyeletre.
2013. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi,már bőven jobban vagyok :) Nem mentem el este,fájdalomcsillapítót vettem be és reggel mentem orvoshoz,aki por alapú antibuotikumot írt fel,ami egy darabos volt,de segített. Már minden oké :)
2013. jún. 11. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!