Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázással elmenjek dokihoz...

Felfázással elmenjek dokihoz vagy bízzam benne h gyorsan elmúlik?

Figyelt kérdés

hozzá kell tennem h nem rég váltottam orvos(gyerekről felnőttre).szerencsére nem vagyok beteges,ritkán szorulok arra h elmenjek dokihoz.de amikor legutóbb voltam hasmenéssel nem hitte el,azt hitte h csak lógni akarok biztos.a másik eset pedig 1,5 éve volt kb télen h lázas ugyan nem voltam viszont nagyon köhögtem ,de még azt az egy napot is alig akarta leigazolni amelyiken elmentem hozzá.így a további napokon majd meg fulladtam a buszon, volt h előbb le is kellett szállnom,mert inkább séta a hideg mint a fojtó fülledtség a buszon.

ma suliból az utolsó két óráról el is kellett kéreckednem mivel nagyon fájt már a hasam.5-10 percenként pisilési inger de amikor elmegyek nem jön semmi,vagy ha néha igen akkor is nagyon csíp.a mai 2 óra hiányzást anyuval igazoltatom,ezért gondolkozom h most akkor lenne -e értelme elmennem holnap orvoshoz az előbb említettek tudatában.

18/L


2012. okt. 8. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

még jó hogy elmész.Fogod magad és elmész hozzá.

Nehogy már Ő döntse el neked mi fáj.....Ha fájdalmaid vannak elmész szzépen hozzá.

2012. okt. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne a véletlenbe bízz, hanem mindenképpen menj orvoshoz, amíg a vesédre nem terjed a fertőzés.
2012. okt. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el mindenképpen. Addig bevehetsz egy No-spa-t, amíg hat, nem fáj a pisilés.

Lehet hogy csak rossz napja volt korábban.

Ha most is hitetlenkedni fog, cseréld le, menj át másik orvoshoz.

2012. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!